Bianka Rumanová s Filipom

Každá z nás túži byť krásna, a práve preto si v obchodoch kupujeme tie najrôznejšie šminky či najkrajšie oblečenie. Hoci je konečne trendy i prirodzená krása, mnohé dievčatá si nechávajú vylepšiť menšie nedokonalosti. To všetko ale iba do tej prirodzenej miery. A výnimkou nie je ani Bianka Rumanová, ktorá sa s estetickým zákrokom najnovšie pochválila na svojom profile na TikToku

Bianka Rumanová podstúpila estetický zákrok

Svoj nový nos si známa slovenská influencerka a podnikateľka od včera večera obzerá vo videách, ktoré pridala na svoj TikTok profil. Táto sociálna sieť teraz prežíva najväčšiu popularitu, a práve preto sa Bianka Rumanová s estetickým zákrokom rozhodla fanúšikom zdôveriť práve tam. Na jej Instagrame takéto videá nenájdeš.

Instagram/biankarumanova
zdroj: Instagram/biankarumanova

„Včera som bola na vyrovnanie nosa na počkanie. Respektíve, odstránenie tých hrbolčekov, ktoré vidíte z profilu. Robí sa to s kyselinou hyalurónovou,“ prezradila Bianka Rumanová na svojom TikToku.

Vo videu popísala aj to, ako to celé prebiehalo a neuveríš, ako dlho to trvalo. Na stoličke u lekára sedela iba 5 minút a vraj to vôbec nebolelo, iba to bolo trochu nepríjemné.

@biankarumanova

Vyrovnany nos do 5 min😃🫣 odpuchať bude až 10 dni, teraz mam zemiak namiesto nosa🥔 #nose #nosejob #beauty

♬ original sound – Bianka Rumanová

Musíš uznať, že to vyzerá naozaj dobre a podľa opisu influencerky to také hrozné vôbec nie je. Aj napriek tej obrovskej ihle, ktorú jej do nosa pichli.

Bianka je na Instagrame známa tým, že miluje módu a o svoj zovňajšok sa patrične stará. Dokonca sa v máji pochválila aj zmenou imidžu. Nechala si ostrihať jej bujnú hrivu a musíš uznať, že jej to veľmi pristane.

Zdroj: TikTok/biankarumanova

Mohlo by sa ti páčiť

Viac z kategórieHot News