Ruža pre nevestu

Ruža pre nevestu už pozná svoju vôbec prvú víťazku, Tomášove srdce si získala mladá Petrana. Takmer ihneď po odvysielaní poslednej epizódy sa však pod príspevkami na Instagrame strhla vlna kritiky. Tomášove rozhodnutie sklamalo takmer všetkých fanúšikov. A čo slová z Instagramu vypadnutej Mirky?

Na začiatku ich v šou Ruža pre nevestu bojovalo osemnásť, do finále sa už však dostali iba najlepšie dve. Tomášovi najviac učarovali blondínka Mirka a modrooká Petrana a pred bránami finále mal veľmi ťažké rozhodnutie. Každá z nich je totižto úplne iná, ale ako už možno vieš, jeho srdce si napokon získala Petrana, ktorej víťazstvo tipovali ako prvý aj diváci.

Ruža pre nevestu bola iba komédia

Práve Petranine city ku podnikateľovi celú šou spochybňovali takmer všetky súťažiace a dokonca mala dievčatá v šou aj manipulovať. Aj keď všetko nasvedčuje tomu, že Tomáš je za svoje rozhodnutie šťastný, fanúšikovia to tak nevidia. Pod príspevkom na Instagrame sa totižto do jeho rozhodnutia pustili takmer všetci fanúšikovia.

 

Zobraziť tento príspevok na Instagrame

 

Príspevok, ktorý zdieľa Televízia Markíza (@tvmarkizaofficial)

„Ak je to reálne, tak to chlapec nemá v hlave v poriadku. Nič proti Petrane nemám, len si vybral presne opak toho, čo vravel,“ znel jeden z komentárov.

Takmer všetci fanúšikovia sa zhodli aj na tom, že s Tomášovým rozhodnutím nesúhlasia. A ako samí tvrdia, bola to podľa nich celé komédia a zbytočná šou.

V komentároch zároveň tvrdili, že veterinárke Mirke spravil týmto vlastne láskavosť. Ako to myslia a čo jej prvé slová po odkopnutí?

Pokračovanie článku nájdeš na ďalšej strane.

Toto sa oplatí čítať

Viac z kategórieŠoubiznis & Hot News