Petrana a Tomáš
Instagram/petranagalatea.fnp/tvmarkizaofficial

Ako už určite vieš víťazkou prvej série šou Ruža pre nevestu sa stala mladá YouTuberka Petrana Galatea. Tomáš si Petranu vybral aj napriek pochybnostiam ostatných dievčat či fanúšikov. Vyzeralo to tak, že im to spolu naozaj klape. Portálu Pluska sa teraz podarilo získať vyjadrenia oboch súťažiach o ich vzťahu. Čo znamenal pre ich vzťah reálny život?

Aj keď sme finále šou Ruža pre nevestu sledovali len pred pár dňami, pravdepodobne už vieš, že celá šou bola predtočená a dievčatá ju sledovali už z pohodlia svojich domov.

Na začiatku pricestovalo do Turecka až osemnásť dievčat a tie postupne odchádzali naspäť na Slovensko. V posledných dvoch častiach, ktoré boli točené práve na našom území sa nachádzala už len finálová trojica – Tereza, Mirka a Petrana.

Víťazkou šou Ruža pre nevestu sa stala Petrana

Ako už iste vieš, Tomášove srdce si napokon získala najmladšia zo súťažiach – Petrana. Práve o jej citoch k Tomášovi pochybovali takmer všetky dievčatá vo vile. Finalistka Mirka sa do nej dokonca pustila aj teraz a podobný názor na Tomášove rozhodnutie mali aj viacerí fanúšikovia.

 

Zobraziť tento príspevok na Instagrame

 

Príspevok, ktorý zdieľa Televízia Markíza (@tvmarkizaofficial)

Dvojica však spolu vyzerala naozaj šťastne. Zo začiatku trávili čas na Slovensku, neskôr sa však spoločne objavili aj v Bangkoku, kde podnikateľ žije. Všetko nasvedčovalo tomu, že zaľúbenci sú spolu aj v týchto dňoch. Avšak konečne poznáme aj ich oficiálne vyjadrenie.

Kedy a prečo sa ich cesty už rozišli?

Pokračovanie článku nájdeš na ďalšej strane.

Toto sa oplatí čítať

Viac z kategórieŠoubiznis & Hot News