Ruža pre nevestu

Na Voyo je už dostupná najnovšia epizóda obľúbenej šou Ruža pre nevestu. Tomáš si v nej vybral finálovú dvojicu a rozhodol, kto sa už jeho nevestou nestane. Kráska po vypadnutí neskrývala dojatie a pre TV Markíza dokonca priznala, že sa na vile opila až tak, že nemohla ani točiť. 

Ruža pre nevestu je v úplnom finále a už budúci týždeň sa dozvieme meno úplnej víťazky. Na Voyo je už dostupná epizóda číslo jedenásť, v ktorej si Tomáš vybral finálovú dvojicu.

Dievčatá opustili Turecko a celý štáb sa presunul na Slovensko, kde sa natáčajú posledné dve časti šou. Tomáš navštívil rodné mestá všetkých troch krások a zoznámil sa aj s ich rodinami. Neskôr musel rozhodnúť o súťažiacej, ktorá šou opustí pred bránami finále.

Iste už vieš, že do semifinále potetovaná Tereza, blondínka Mirka a modrooká Petrana. Diváci už viackrát uvažovali aj o údajnej víťazke, najprv za ňu označili Petranu, neskôr si však mysleli, že vyhrala Mirka.

Tomáš rozhodol o finálovej dvojici

Na konci jedenástej epizódy sa odohral už tradičný ceremoniál, pri ktorom Tomáš rozhoduje o osudoch dievčat. Ako prvú dal ružu Mirke, ktorej pri odovzdaní povedal nádherné slová. Tie sympatickú blondínku dojali až k slzám. Mirka sa tak stala prvou finalistkou a jej úsmev sa nedal porovnať s výrazmi ostatných dvoch dievčat.

 

Zobraziť tento príspevok na Instagrame

 

Príspevok, ktorý zdieľa Televízia Markíza (@tvmarkizaofficial)

Na Petrane aj Tereze bolo vidno sklamanie a žiarlivosť. Ktorú krásku si však Tomáš napokon vybral?

Pokračovanie článku nájdeš na ďalšej strane.

Toto sa oplatí čítať

Viac z kategórieŠoubiznis & Hot News