Randí Kristína Svarinská s Jakubom Jablonským?

Randí Kristína Svarinská s Jakubom Jablonským? Portál Koktejl zverejnil pár fotiek a video, ktoré zaznamenal na instagramových profiloch známych hercov zo seriálu Dunaj, k vašim službám. A vraj majú hovoriť za všetko.

Nie je to tak dávno, čo vysvitlo, že Jakub Jablonský a jeho partnerka Kristína Spáčová sa po 6 rokoch randenia rozišli. Krátko potom však fešného herca začali spájať s jeho tanečnou partnerkou v Let’s Dance – Eliškou Lenčešovou. Oni sa však vyjadrili, že je to blbosť a sú iba dobrí kamaráti.

Randí Kristína Svarinská s Jakubom Jablonským?

Prednedávnom Jakub Jablonský začal byť spájaný s hereckou kolegyňou Kristínou Svarinskou. Na Instagrame totiž zverejnili spoločnú fotku s popismi, ktoré by mohli čosi naznačovať. Krásna herečka dokonca bola Jakuba podporiť v hľadisku počas finále Let’s Dance.

 

Zobraziť tento príspevok na Instagrame

 

Príspevok, ktorý zdieľa Kristína Svarinská (@kristina.svarinska)

Pred pár dňami sa Kristína a Jakub spolu dokonca vybrali do reštaurácie. Herečka pritom fešáka z Dunaja vyfotila a neskôr aj natočila.

„Môj obľúbený kráľ tanečného parketu na svojom novom obľúbenom mieste,“ pripísala k fotke. On ju prezdieľal na svojom instagramovom profile. „Jeden mňam obed s mňam človekom,“ znel jeho popis, čo zaznamenal portál Koktejl.

Prebral mu nielen tanečné žezlo?

Asi pre teba nie je novinkou, keď ti povieme, že Jakub Jablonský sa pomaly stáva novým slovenským s*xsymbolom. Mnohí dokonca hovoria, že prebral nielen tanečné žezlo Jánovi Koleníkovi.

„Ja si myslím, že Jakub Jablonský Jankovi Koleníkovi nič neukradne. Je to prirodzený vývoj, status s*xsymbolu nie je úplne nemenný. Janko Koleník ho bude reprezentovať navždy, ale myslím si, že je úplne v poriadku prijímať a otvárať dvere novým, talentovaným, šikovným a rozvážnym mladým mužom. Žezlo s*xsymbolu je podľa mňa v najlepších rukách,“ povedala Kristína Svarinská v rozhovore pre Pravdu, na ktorú sa odvoláva Koktejl.

 

Zobraziť tento príspevok na Instagrame

 

Príspevok, ktorý zdieľa Fanpage (@letsdance_fnpg)

Tak čo myslíš, tvoria Kristína Svarinská a Jakub Jablonský pár alebo sú iba dobrí kamaráti?

Zdroj: Koktejl

Toto sa oplatí čítať

Viac z kategórieŠoubiznis & Hot News