Slovenská herečka Kristína Spáčová

Láska medzi mladými hercami v našom šoubiznise prekvitá! Dôkazom je aj vzťah, ktorý v Teleráne potvrdila slovenská herečka Kristína Spáčová, ktorá aktuálne hviezdi v ďalšom seriáli. Len málokto vedel, že je zamilovaná a jej partner je aktuálne aj jej kolegom v novom markizáckom projekte.

Mladá herečka je vychádzajúcou slovenskou hviezdou, o ktorej vďaka jej talentu ešte budeme počuť. V roku 2019 si zahrala vo filme Čarovný kamienok a diváci ju môžu poznať najmä zo seriálov ako Pán profesor, Sestričky či aktuálnemu Dunaj, k vašim službám. V ňom na seba strhla skvelým výkonom pozornosť hneď v prvej epizóde ako klaviristka Marta Grúberová.

Slovenská herečka Kristína Spáčová
zdroj: Instagram/tvmarkizaofficial

Slovenská herečka tvorí pár s kolegom

Krásna Kristína je v súkromí už niekoľko rokov zadaná. Len málokto tušil, že jej partnerom je práve Jakub Jablonský, ktorý účinkuje v tom istom seriáli. Stvárňuje v ňom židovského mladíka Dávida. Dvojica svoj vzťah v Teleráne oficiálne potvrdila. Svoje súkromie si totiž strážia a len minimálne vystupujú na sociálnych sieťach.

V rozhovore priznali, že okrem hereckého umenia obaja milujú turistiku, ktorá ich spája. Dvojica sa poznala už vďaka strednej škole, ktorú obaja navštevovali v Banskej Bystrici. Neskôr sa stretli v kaviarni v Bratislave, kde si k sebe prisadli a prebehla medzi nimi iskra.

Zdroj: markiza.sk

Toto sa oplatí čítať

Viac z kategórieŠoubiznis & Hot News