Jakub Jablonský
Instagram/ letsdance.markiza, jakubkojablonsky

Mladý a talentovaný Jakub Jablonský, známy najmä zo seriálu Dunaj, k vašim službám, aktuálne žiari v tanečnej šou Let’s Dance. Podľa portálu Nový Čas to medzi ním a jeho tanečnou partnerkou poriadne iskrí. 

Len pred pár dňami sme ťa informovali, že talentovaný herec a herečka Kristína Spáčová sa rozišli. Dôvodom rozchodu mali byť rozdielne názory a potreby.

Rozchod po 6 rokoch

Kristína a Jakub tvorili pár viac ako 6 rokov. Dvojica svoj vzťah potvrdila len pred rokom a svoje súkromie si poriadne strážili.

Aj napriek tomu, že sa dvojica spoznala v škole v Banskej Bystrici a obidvaja milovali turistiku, ich vzťah sa neudržal. „Je pravda, že s Kristínkou sa naše cesty po rokoch rozišli. Je to výsledok rozhovorov a ľudských rozdielov a potrieb. Každý sme sa vybrali ďalej svojou cestou bez hádok. Rozchod nesúvisí s aktuálne prebiehajúcou šou Let‘s Dance. Dôvody sú osobné a rád by som si zachoval priestor na súkromie v tejto téme,“ uviedol na pravú mieru Jakub.

 

Zobraziť tento príspevok na Instagrame

 

Príspevok, ktorý zdieľa Jakub Jablonský (@jakubkojablonsky)

S tanečnou partnerkou si veľmi rozumie

Tanečná šou Let’s Dance odštartovala svoje prvé vysielanie len pred týždňom, no získala si sympatie mnohých divákov. Ako sme ťa informovali, na tanečnom parkete sa nachádzajú zvučné mená, ako je napríklad speváčka Tina, šéfkuchár Martin Novák, herec Juraj Loj a mnoho ďalších.

Jakub Jablonský aktuálne žiari s Eliškou Lenčešovou, s ktorou majú k sebe poriadne blízko aj mimo šou. Eliška je skúsená tanečníčka, ktorá robí aj rôzne tanečné kurzy.

 

Zobraziť tento príspevok na Instagrame

 

Príspevok, ktorý zdieľa Let’s Dance (@letsdance.markiza)

Fotografom z Nového Času sa podarilo zachytiť dvojicu aj inak, ako len na spoločnom parkete. Ako uvádza Nový čas, Jakub svoju tanečnú partnerku vyváža vo svojom luxusnom aute, kde sa spoločne objímajú. Dvojica si údajne hneď padla do oka a priznávajú to aj tanečníci z Let’s Dance.

Čo myslíš, črtá sa nový párik v slovenskom šoubiznise? 

Zdroj: Nový Čas

Toto sa oplatí čítať

Viac z kategórieŠoubiznis & Hot News