Let's Dance

Televízia Markíza nám odhalila aj posledné tajomstvo. Nielen na webe, ale aj na Instagrame tanečnej šou Let’s Dance zverejnila mená párov, ktoré už čoskoro budú súťažiť o výhru.

Už niekoľko dní je známy dátum začiatku vysielania deviatej série šou Let’s Dance. Vypukne to presne 3. marca 2024.

Ešte predtým však Markíza začala zverejňovať celebritné mená, ktoré na parkete ukážu svoj skrytý tanečný talent. Uvidíme tam obľúbených hercov, modelku, speváčku a dokonca aj futbalistu či redaktora Televíznych novín a známeho kritika a šéfkuchára z relácie Na nože!.

V Let’s Dance uvidíme staré, ale aj nové tváre

Televízia už ale zverejnila aj mená tanečných partnerov, ktorí naše známe tváre budú sprevádzať na parkete a učiť ich tanečné zostavy.

 

Zobraziť tento príspevok na Instagrame

 

Príspevok, ktorý zdieľa Televízia Markíza (@tvmarkizaofficial)

„V 9. sérii najobľúbenejšej tanečnej šou sa po boku známych osobností opäť predstavia výnimoční profesionálni tanečníci. Diváci sa môžu tešiť nielen na známe tváre z predchádzajúcich sérií, ale aj tanečníkov, pre ktorých bude účinkovanie v šou novinka. Všetkým držíme palce a tešíme sa na prvý prenos, ktorý štartuje už 3. marca na Markíze,“ povedal PR manažér šou Let’s Dance Tadeáš Kurka, o čom píše web Markízy.

V takejto zostave ich uvidíme tancovať

Podľa príspevku na Instagrame teda Jakub Jablonský zo seriálu Dunaj, k vašim službám bude tancovať s Eliškou Lenčešovou. Tanečným partnerom speváčky Tiny zase je Vilda Šír.

Šéfkuchár Martin Novák bude tancovať s Julie Rezkovou. Aničku Jakab Rakovskú roztancuje mladý fešák Jaroslav Ihring. Novou tvárou Let’s Dance je aj Natália Horváthová, ktorá bude učiť tancovať Juraja Loja.

V ďalšom príspevku na Instagrame je zverejnená druhá polovica tanečných párov. Petra Dubayová bude tancovať s Matyášom Adamcom, futbalista Ján Ďurica s Vanesou Indrovou a legendárna herečka Hana Gregorová s Róbertom Pavlíkom. Zabudnúť netreba na Jána Tribulu, ktorý bude tancovať po boku profesionálky Natálie Glosíkovej.

 

Zobraziť tento príspevok na Instagrame

 

Príspevok, ktorý zdieľa Let’s Dance (@letsdance.markiza)

Modelka Michaela Kocianová si tiež zatancuje po boku novej tváre slovenskej šou Let’s Dance. Jej partnerom bude Adam Csaba, ktorý sa už zúčastnil maďarskej verzie tejto relácie. A posledným párom deviatej série šou Let’s Dance je Juraj Bača a Patrícia Piešťanská.

Zdroj: Markíza, Instagram/letsdance.markiza

Toto sa oplatí čítať

Viac z kategórieŠoubiznis & Hot News