Muaradov a Sabina
Instagram/makhmud_muradov/sabina.karaskovaa

Makhmud Muradov mal stáť za rozchodom obľúbeného páru zo šou Love Island. Sabina a Zbyněk si údajne dali zbohom práve kvôli uzbeckému bojovníkovi. Ten však všetko poprel a ako tvrdil, žiadnu Sabinu nepozná. Teraz je však všetko inak, ako píše český portál Blesk Muradov sa objavil na galavečeri a spoločnosť mu nerobil nikto iný ako krásna Sabina. Ich spoločné fotky musíš vidieť.

Vyzerá to tak, že Makhmud Muradov a Sabina z Love Island naozaj tvoria pár.

Za rozchodom údajne stál práve Makhmud Muradov

V decembri minulého roku všetkých šokoval rozchod strieborného páru zo šou Love Island. Sabina a Zbyněk sa vraj mali rozísť práve kvôli uzbeckému MMA bojovníkovi. Muradov je bývalý partner Moniky Bagárovej, ktorá s ním dlhšie nebola úprimne šťastná. Česká speváčka však konečne našla pravú lásku a s novým priateľom Leom sa už vôbec neskrývajú.

Ako tvrdil Zbyněk, Sabina sa s Muradovom stretla počas galavečera bojových športov – Oktagon. Vtedy sa mali spolu odfotiť a bojovník ju už na druhý deň volal na rande. Po rozchode sa dokonca mala vraj táto dvojica spolu nachádzať v Alpách, odkiaľ obaja pridali fotku.

Zbynek a Sabina
zdroj: Instagram/zbynekvlcek

Sabina najskôr všetko poprela, potom priznala, že je s Machom v kontakte

Sabina však neskôr všetky Zbyňkove slová poprela a podľa nej sa medzi ňou a Machom nestalo nič, čo by malo jej priateľovi vadiť. Ona vraj nemá zakázané sa s nikým baviť a v čase, keď mala byť v Alpách, už podľa nej so Zbyňkom pár netvorili. Kráska teda nevidela v celej situácii žiadny problém.

Sabina a Muradov
zdroj: Instagram/sabina.karaskovaa/makhmud_muradov

O niečo neskôr prelomil mlčanie aj samotný Makhmud Muradov, ktorý tvrdil, že žiadnu Sabinu nepozná. Podľa neho sa chcú vďaka nemu dievčatá iba zviditeľniť a práve preto sa s ním fotia a chvália. Sabina však mala neskôr na celú situáciu úplne iný názor. Ako sama tvrdila s Muradovom sú stále v kontakte a on pre ňu nie je žiadny úlet. Ako sama vtedy povedala „teraz mám otvorené vráta,“ vyjadrila sa.

Muradov a Sabina sa objavili spoločne v tesnej blízkosti na ďalšom galavečeri.

Pokračovanie článku nájdeš na ďalšej strane.

Toto sa oplatí čítať

Viac z kategórieŠoubiznis & Hot News