Love Island, Muradov
Instagram/zbynekvlcek/_monika_bagarova_fanpage_

Stratila lásku zbytočne alebo chcela byť mladá kráska náhradou za Moniku Bagárovú? Zaľúbenci Sabina a Zbyněk, ktorí obsadili druhé miesto v tohtoročnej sérii šou Love Island, spolu v reálnom živote dlho nevydržali. Koniec vzťahu prišiel rýchlo a má za ním údajne byť Makhmud Muradov. Pre Novu priznala Sabina pravdu.

Len pred pár hodinami médiami obletela správa o tom, že sa Sabina a Zbyněk rozišli. Pre fanúšikov to bol veľký šok, keďže si vyznávali lásku a okamžite po návrate z vily začali spolu aj bývať. „Ona ma strašne sklamala, zlomila mi srdce,“ vyjadril sa smutný mladík vo videu, na ktorom potvrdil rozchod. Dôvodom má byť pritom expartner Moniky Bagárovej.

Sabina a Zbyněk
zdroj: Instagram/sabina.karaskovaa

Kráska zo šou Love Island priznáva, že…

Po tom, čo sa dvojica zúčastnila akcie Oktagon a stretla tam aj Macha, ako volajú Makhmuda Muradova, sa tanečníčke zápasník ozval na Instagrame. „Už druhý deň ju volal na rande a dal jej na seba telefónne číslo. Sabina mi hovorila, že o nič nejde, že je to len sranda,“ povedal Zbyněk. Ten to však takto nebral a od svojej už expriateľky sa hneď odsťahoval. Aká je ale jej verzia príbehu? Naozaj podľahla známemu zápasníkovi?

„Boli sme na Oktagone, kde som sa odfotila s jedným zápasníkom. Ten mi na príspevok na Instagrame slušne odpovedal správou, či sme so Zbyňkom v poriadku došli domov. Myslím, že nemám zakázané sa s niekým baviť, písali sme si úplne normálne. Zbyněk si všetky správy nahral, takže o tom, ako to bolo, ani nemôžem klamať. Nepísali sme si nič, čo by Zbyňkovi malo vadiť,“ vyjadrila sa. Podľa jej slov si správy nielen natočil, ale aj čítal s jeho kamarátkami, čo už bolo cez čiaru a s Machom to nič nemá. Potom prišla domov a Zbyněk sa s ňou rozišiel.

Makhmud Muradov
zdroj: Instagram/makhmud_muradov

Po dvoch dňoch sa mi ospravedlňoval, že to chce vrátiť späť, ale ja som povedala, že cez toto u mňa nejde vlak, klesla moja dôvera,“ vysvetľuje kráska z ostrova. „Ja sa mu ospravedlnila, on sa mi ospravedlnil, snažili sme sa to napraviť, ale, bohužiaľ, to už nešlo,“ hovorí.

„Myslím si, že si uvedomil, ako to nafúkol a snaží sa na mňa hodiť, že som sa nechala uniesť a zamilovala. To ale nie je pravda. Písali sme si úplne nezáväzne tak, ako si Zbyněk píše s fanúšikmi,“ dodáva.

Podľa nej je výmysel aj to, že sa s Machom mala stretnúť na chate v Alpách, ako to tvrdí Zbyněk. „Nevie, čo som robila potom a iba si domýšľa. Či som po rozchode s niekým niekam šla alebo sa s niekým stretla, to sú Zbyňkove teórie, v tú dobu už sme spolu nechodili,“ uzavrela tému.

Zdroj: nova.cz

Toto sa oplatí čítať

Viac z kategórieŠoubiznis & Hot News