Monika Bagárová s rodinou

Známa česká speváčka a porotkyňa SuperStar Monika Bagárová na Instagrame spravila výnimku a natočila sa s novým partnerom. Video zverejnila v stories a prezradila v ňom, čo Leo nemá umelé.

Krásna Monika Bagárová už dlhší čas žiari šťastím po boku podnikateľa Lea z Karlových Varov. Ten nahradil jej bývalého partnera Makhmuda Muradova, ktorému porodila dcérku Rumiu. 

Rozhodla sa však, že v novom vzťahu si stanoví nové pravidlá a nebude sa s novým partnerom ukazovať na sociálnych sieťach. Občas však túto výnimku poruší.

Monika Bagárová a Leo
zdroj: Instagram/extra.cz

Bagárová žiari šťastím po boku Lea

Iba prednedávnom boli spolu na rodinnej dovolenke v Dubaji, kde ho párkrát ukázala. Teraz však spravila ďalšiu výnimku a rovno ho natočila.

Určite si si všimla, že Monikin priateľ má krásne rovné biele zuby a možno si si myslela, že ich má umelé. Možno to niekto z fanúšikov aj podotkol. Teraz sa však vo videu obaja zabávajú na tom, že to nie je pravda.

Musíš však uznať, že spolu vyzerajú naozaj šťastne. 28-ročná speváčka s Leom vyzerá šťastnejšie ako kedykoľvek predtým. Presvedčiť sa o tom môžeš vo videu, ktoré ti sem priložíme.

Monika v jednom z rozhovorov tvrdila, že nový partner je pre ňu už ten pravý a dokáže jej dať to, čo Mach nemohol. Vždy totiž túžila po svadbe, no uzbecký MMA zápasník sa nechcel ženiť. Dokonca by chcela aj ďalšie deti. 

Zdroj: Instagram/bagarovamonika

Toto sa oplatí čítať

Viac z kategórieŠoubiznis & Hot News