Monika Bagárová a Makhmud Muradov so Sabinou
Instagram/makhmud_muradov_fanc/sabina.karaskovaa

Toto Monika Bagárová pri expartnerovi Makhmudovi Muradovi nedostala. Jeho nová partnerka Sabina Karásková pre portál Extra prezradila, aké s ňou má plány. A veru, že sa budú diať veľké veci. 

Možno si pamätáš na kauzu, v ktorej boli hlavnými postavami súťažiaci zo šou Love Island, ktorí skončili na druhom mieste. Sabina Karásková a Zbyněk Vlček sa rozišli kvôli MMA zápasníkovi Makhmudovi Muradovi.

Tohto sa nedočkala ani Bagárová

Sabina a Mach sa spočiatku snažili utajiť, že medzi nimi čosi je. Ona zapierala, že so zápasníkom niečo mala v období, keď randila so svojím expartnerom. Muradov zase dokonca tvrdil, že ju nepozná, hoci uniklo pár záberov, na ktorých sa objavili bok po boku. Napriek všetkému po čase oficiálne priznali, že tvoria pár.

 

Zobraziť tento príspevok na Instagrame

 

Príspevok, ktorý zdieľa SABINA KARÁSKOVÁ (@sabina.karaskovaa)

Zakrátko posunuli svoj vzťah na vyššiu úroveň, keď zverejnili zábery, na ktorých sme mohli vidieť, že Sabina už svojho milovaného stihla zoznámiť aj s rodinou. Hoci kráska z Love Islandu sa ešte s Muradovou dcérkou Rumiou nestretla, zápasník ju vraj teraz chce zoznámiť so svojimi rodičmi.

„Poletíme spolu do Uzbekistanu, a tak sa teším, že spoznám jeho rodinu a to, odkiaľ pochádza. To bude taká naša dovolenka,“ povedala Sabina pre Extra.

Zdá sa teda, že vzťah medzi Machom a jeho novou partnerkou je naozaj vážny, keďže takejto „pocty“ sa podľa slov portálu Extra nedočkala ani jeho expartnerka Monika Bagárová.

 

Zobraziť tento príspevok na Instagrame

 

Príspevok, ktorý zdieľa Makhmud Muradov (@makhmud_muradov)

Okrem toho však dvojica už spolu zdieľa spoločnú domácnosť. „Bývame spolu už dlho,“ priznala a prehovorila aj o bábätku. „Myslím si, že všetko má svoj čas a sme spolu zatiaľ krátko, ale obaja to nechávame plynúť,“ dodala s tým, že sa na zakladanie rodiny ešte nehrnú.

Zdroj: Extra

Toto sa oplatí čítať

Viac z kategórieŠoubiznis & Hot News