Monika Bagárová a Makhmud Muradov s rodinami
Instagram/makhmud_muradov/bagarovamonika

Monika Bagárová pre portál Kafe.cz priznala, že odlúčenie od dcérky Rumie nesie veľmi ťažko. Aj to je zrejme dôvodom, prečo sa ešte nechystá do škôlky. A stretla sa už Muradova dcérka s jeho novou frajerkou Sabinou Karáskovou? 

Nie je prekvapením, že speváčka a porotkyňa zo SuperStar, Monika Bagárová, je neuveriteľne naviazaná na svoju dcérku. Tú porodila MMA zápasníkovi z Uzbekistanu, ktorý žije v Česku. Rozišli sa však, no napriek tomu chcú byť dobrými rodičmi. Makhmud Muradov s Rumiou trávi čas vždy, keď môže, no s jeho novou frajerkou Sabinou Karáskovou sa ešte nestretla.

„Zatiaľ sa ešte nevideli, ale verím, že keď na to dôjde, nebude to problém, pretože Sabča je rozumná a chápe, že mám dieťa,“ povedal bojovník pre Kafe.cz.

 

Zobraziť tento príspevok na Instagrame

 

Príspevok, ktorý zdieľa Makhmud Muradov (@makhmud_muradov)

Bagárová vraj nesie odlúčenie od dcérky veľmi ťažko

Monika Bagárová so svojou dcérkou trávi každú chvíľku a podľa portálu Kafe.cz nesie odlúčenie od nej veľmi ťažko. Dokonca ju berie aj do práce v prípade, ak Rumiu nemôže strážiť babka.

„Keď je moja maminka v práci, tak musím brať Ruminku so sebou, napríklad aj na natáčanie klipu. Celkom ju to tam ale baví, často sú okolo ešte ďalšie deti. Naposledy sa tam hrala s podobne starým chlapcom, vždy si nájde niečo, čím by sa zabavila,“ povedala speváčka.

Prednedávnom dokonca priznala, že aj napriek tomu, že Rumia má 3 roky, ešte stále ju dojčí. Nevie sa toho vzdať, keďže to berie, ako emocionálne spojenie. Ani do škôlky zatiaľ nepôjde. „Asi sa do nejakej škôlky pôjdeme pozrieť, ale vlastne zatiaľ moc nechcem, aby do škôlky chodila, keď nemusí,“ priznala pre Kafe.cz.

 

Zobraziť tento príspevok na Instagrame

 

Príspevok, ktorý zdieľa Monika Bagárová (@bagarovamonika)

Ako si už určite postrehla, Monika Bagárová je po poslednom rozchode znovu zamilovaná a žiari šťastím po boku podnikateľa Lea. Vytvorila pre dcérku novú rodinku. Už spolu boli aj na dovolenke, no v lete sa na ďalšiu nechystajú. „Budeme mať konečne hotovú záhradu, a tak sa teším, že si užijeme prázdniny tu. Pôjdeme niekam najskôr až v zime,“ prezradila.

Zdroj: Kafe.cz

Toto sa oplatí čítať

Viac z kategórieŠoubiznis & Hot News