Monika Bagárová
Instagram/makhmud_muradov/bagarovamonika

Česká speváčka Monika Bagárová pre Extra na rovinu priznala, aký je Muradov otec a či sa o ich spoločnú dcérku Rumiu zaujíma. Dokonca prehovorila aj o možno prírastku do rodiny s jej novým partnerom Leom.

28-ročná krásna speváčka takmer presne pred troma rokmi porodila dcérku MMA zápasníkovi Makhmudovi Muradovi a pred rokom sa s ním rozišla kvôli neverám. Rumia bude svoje narodeniny oslavovať už o pár dní.

Teraz Monika opäť žiari po boku nového partnera Lea, s ktorým plánuje svadbu a ďalšie deti. Muradov sa zase objavil po boku krásky z Love Islandu, Sabiny Karáskovej, ktorej vraj rozbil vzťah so Zbyňkom Vlčekom.

 

Zobraziť tento príspevok na Instagrame

 

Príspevok, ktorý zdieľa Monika Bagárová (@bagarovamonika)

Bagárová prezradila, aký je Muradov otec

Monika má so svojou dcérkou Rumiou nádherný vzťah a napriek všetkému sa o ňu vzorne stará aj jej biologický otec, Makhmud Muradov. Vidieť to môžeš aj na jeho Instagrame, kde s ňou často pridáva fotky a videá.

„Otecko tu vždy nejako bol a zaujímal sa o Ruminku, takže ja z toho nerobím žiadnu drámu, tak proste sme sa rozišli. Je veľa žien, ktoré so svojím partnerom nie sú a majú s ním deti, a tak to proste je,“ povedala speváčka pre Extra a dodala, že si ešte nevie predstaviť, že by Mach ich spoločnú dcérku zobral na dovolenku do Uzbekistanu.

„Raz Ruminka príde do veku, kedy si sama povie, že chce ísť s otcom a keď s ním bude vychádzať dobre, nebudem s tým mať problém, ale myslím si, že na to máme ešte čas,“ priznala.

 

Zobraziť tento príspevok na Instagrame

 

Príspevok, ktorý zdieľa Makhmud Muradov (@makhmud_muradov)

Rozchod ju zasiahol

Expartneri spolu vychádzajú dobre, no aj tak speváčka potvrdila, že rozchod ju zasiahol.

„Každý rozchod je bolestivý, zvlášť, keď je tam dieťa. Každopádne si myslím, že to bolo najlepšie rozhodnutie, ktoré mohlo vzniknúť, a teraz sme každý šťastný tam, kde sme,“ dodala a prehovorila aj o tom, či s novým partnerom Leom premýšľajú nad ďalším dieťaťom. „Raz určite áno, ale zatiaľ si užívame Ruminku,“ uzavrela.

Zdroj: Extra

Toto sa oplatí čítať

Viac z kategórieŠoubiznis & Hot News