Sabina Karásková a Makhmud Muradov s dcérou Rumiou
Instagram/sabina.karaskovaa, Instagram/makhmud_muradov

Je to oficiálne! MMA zápasník Makhmud Muradov je opäť zamilovaný. Spolu so Sabinou Karáskovou dnes v stories na Instagrame potvrdili svoj vzťah.

Nie je to tak dávno, čo Česko a Slovensko obletela šokujúca správa, že sa Sabina a Zbyněk z Love Islandu rozišli. Vyzerali ako idylický pár, no údajne ich rozdelil expartner Moniky Bagárovej.

Spočiatku to začalo úplne nevinne, vtedajší párik z reality šou išiel spolu na turnaj Oktagonu, kde stretli aj Macha. Sabina sa s ním odfotila a on jej mal na fotku reagovať na sociálnej sieti, z čoho sa vraj rozvinula ďalšia konverzácia. Jej vtedajší partner Zbyněk na to prišiel a od partnerky sa odsťahoval, čo viedlo k rozchodu.

 

Zobraziť tento príspevok na Instagrame

 

Príspevok, ktorý zdieľa Televízia Markíza (@tvmarkizaofficial)

Zatiaľ čo kráska tvrdila, že si spolu neustále píšu a že dúfa, že z toho časom vznikne niečo viac, Muradov všetko poprel. Teraz však vysvitlo, že pravda bola na strane Sabiny.

Muradov a Sabina oficiálne potvrdili vzťah

Dvojica sa spolu nedávno objavila na galavečeri bojových športov KSW. Potom dokonca unikla súkromná fotka tejto dvojice, na ktorej mali k sebe blízko a teraz to oficiálne potvrdili. Stalo sa tak dnes v stories na Instagrame, ktorú môžeš vidieť po kliknutí SEM.

 

Zobraziť tento príspevok na Instagrame

 

Príspevok, ktorý zdieľa Makhmud Muradov (@makhmud_muradov)

„Chceme sa vyjadriť k situácii, čo sa týka nás oboch. Pretože sú nejaké informácie, že sme spolu boli na nejakej akcii,“ začal Muradov vo videu v spoločnosti Sabiny.

Sme spolu a cez naše sociálne siete,“ dodal a prerušila ho Sabina: „aby ste to vedeli od nás,“ doplnila ho s úsmevom a Muradov pokračoval: „vám chceme povedať, že sme spolu a sme šťastní,“ priznal na záver MMA zápasník.

Zdroj: Instagram/sabina.karaskovaa

Toto sa oplatí čítať

Viac z kategórieŠoubiznis & Hot News