Muradov a Sabina
blesk.cz/Instagram/makhmud_muradov

U našich českých susedov nám už celkom určite vznikol nový pár. Makhmud Muradov a Sabina z Love Islandu sa už viac neskrývajú. Svedčí o tom aj rodinná fotka, ktorá sa šíri internetom, a zverejnil ju aj portál expres.cz

Vzťah tejto dvojice sa vyvíjal veľmi zaujímavo. Makhmud Muradov mal údajne stáť za rozchodom strieborného páru z druhej série Love Islandu. Zbyněk opustil Sabinu po tom, čo sa s bojovníkom stretla na Oktagone a začali si písať.

Sabina a Zbyněk
zdroj: Instagram/sabina.karaskovaa

Muradov a Sabina sa prestali skrývať

Aj keď tanečníčka najprv všetko popierala a tvrdila, že sa s Machom iba odfotila. Následne svojím ďalším tvrdením všetkých šokovala. Sme v kontakte. Určite nechcem žiadny románik. Takže sme v kontakte a uvidíme,“ priznala.

Neskôr na Instagrame zdieľala fotky z rovnakých miest ako Mach, pričom vzťah ešte stále nepotvrdzovali. Mali si spolu užívať v Alpách, ale aj v Dubaji.

Uzbecký MMA bojovník mal na celú situáciu celkom iný názor a podľa jeho slov žiadnu Sabinu nepozná a dievčatá sa chcú na jeho mene iba zviditeľniť. Aj on však asi časom zmenil názor a krásku pozval na galavečer bojových športov do Liberca. Odtiaľ unikli ich spoločné fotografie,podľa ktorých mali k sebe naozaj blízko.

Mach a Sabina
zdroj: Blesk.cz

Najnovšia „rodinná fotografia“, ktoré uzrela svetlo internetu, však hovorí za všetko. Ako to vezme jeho ex Monika Bagárová?

Pokračovanie článku nájdeš na ďalšej strane.

Toto sa oplatí čítať

Viac z kategórieŠoubiznis & Hot News