Sabina so Zbyňkom a Muradov s dcérou
Instagram/makhmud_muradov, Instagram/loveislandcs

Iba prednedávnom celý český a slovenský šoubiznis šokoval rozchod šťastného páru z Love Island. Sabina a Zbyněk boli spolu takmer celú reality šou, no po finále im to dlho nevydržalo. Vzťah im mal totiž rozbiť známy MMA zápasník a expartner Moniky Bagárovej, Makhmud Muradov.

Hoci obaja tento románik popierali, pravda je úplne niekde inde, čo priznala samotná tanečníčka v Love Island Bonusy na TV Nova. Video z rozhovoru so Sabinou sa už objavilo aj na TikToku a reagoval naň práve Zbyněk a dokonca aj ďalšia výrazná súťažiaca z poslednej série reality šou, Natálie Kočendová, ktorú by si najnovšie po zmene imidžu možno ani nespoznala.

Muradov a Zbyněk so Sabinou
zdroj: Instagram/makhmud_muradov, Instagram/zbynekvlcek

Muradov pre Sabinu nie je len románik

Vzťah Zbyňka a Sabiny vraj aj po skončení reality šou vyzeral tak, ako aj na obrazovkách a nič nenasvedčovalo tomu, že sa rozídu. Strieborný párik vyzeral priam idylicky a boli jasnými favoritmi aj pre fanúšikov Love Islandu.

Dvojica si dala zbohom krátko potom, ako išli sledovať zápasy v Oktagone, kde sa Sabina odfotila s Machom a on jej na zverejnený príbeh na Instagrame reagoval. Podľa jej slov ešte vtedy o nič nešlo a aj Muradov potvrdil, že tanečníčku nepozná. Celý vzťah poprel, no Sabina o ňom teraz prehovorila. Vraj ostali v kontakte a nechce, aby to bol iba románik.

Sabina a Zbyněk
zdroj: Instagram/sabina.karaskovaa

„Sme v kontakte. Určite nechcem žiadny románik. Takže sme v kontakte a uvidíme,“ priznala Sabina so smiechom. „Takže nechávaš otvorené dvere, dá sa povedať,“ doplnila ju redaktorka TV Nova. „Tak teraz mám otvorené vráta,“ uzavrela túto tému exsúťažiaca.

Video už koluje aj na sociálnej sieti TikTok a všimli si ho aj známi Sabiny. Dokonca aj Zbyněk. „NEMÁM SLOV,“ reagovala na to ďalšia súťažiaca z druhej série Love Island, Natálie Kočendová.

Aj Sabinin expartner Zbyněk pridal uštipačný komentár. „Sabina: Muradov mi napísal, či sme so Zbyňkom v poriadku dorazili domov,“ napísal a dodal k tomu emodži šašov.

Sabina a Muradov komentáre
zdroj: TikTok/ana_mana7

Sabina o vzťahu so Zbyňkom ale už pochybovala tesne po skončení Love Island, o čom sme ti už písali. Dokonca v bonusoch priznala, že sa to so svojím expartnerom snažila napraviť ešte počas natáčania vianočného dielu Love Island After. Nepodarilo sa, a tak sa radšej začala sústrediť na niečo, čo by podľa nej mohlo vyjsť. A to vzťah so známym uzbeckým zápasníkom.

Zdroj: TV Nova/Love Island Bonusy

Toto sa oplatí čítať

Viac z kategórieŠoubiznis & Hot News