Instagram/petr_havranek

To, čo zažili, nečakali ani vo sne! Zamilovaná dvojica Gabriela a Pítr, ktorí skončili v reality šou Love Island na druhom mieste, si svoj vzťah užívajú aj mimo kamier. Ich city tak teda neboli žiadnou hrou a po skončení natáčania spolu trávia takmer všetok spoločný čas. Okrem bývania majú za sebou aj prvý zahraničný výlet. Romantiku im však prekazila nepríjemná udalosť. A Pítr ju celú zdokumentoval na Instagrame.

Model, športovec aj influencer Petr Havránek, ktorému po šou všetci hovoria Pítr, a jeho partnerka Gabriela Gašparová, ktorá sa živí taktiež i modelingom, si spočiatku nevedeli ani predstaviť, že by mohli pár tvoriť. Ich sympatie a spoločné zmýšľanie sa však premenili v skutočné city.

Po šou ich spája nie len láska, ale aj spoločné bývanie a pracovné projekty. Svojich fanúšikov na sociálnych sieťach zásobujú vtipnými videami i zaľúbenými fotkami. Kvôli jednej z nich sa im však prihodilo niečo nečakané.

Keďže sú obaja zvyknutí na pózovanie pred objektívom, aj na ich spoločnom výlete v Paríži, z ktorého sa len pred pár hodinami vrátili späť do Česka, si chceli spraviť dych berúce fotografie pod francúzskym symbolom zaľúbencov, Eiffelovou vežou.

Dokonalý záber ich však takmer stál nemalé peniaze a z romantiky sa stala v priebehu pár sekúnd skôr kriminálka.

Pokračovanie článku na ďalšej strane.

Toto sa oplatí čítať

Viac z kategórieŠoubiznis & Hot News