Instagram/voyo.sk

Gabriela a Pítr

Zo začiatku si nevedeli predstaviť, že by mohli tvoriť dvojicu, no nakoniec zistili, že si veľmi rozumejú. Až tak, že z Petra a Gabriely láska a vzájomná chémia priam sršala. Aj keď ich vo vile mnohokrát rozdelili a o ich srdcia bojovali aj iní ľudia, oni sa vždy k sebe vrátili a jasne dávali najavo, že chcú byť spolu.

Táto, taktiež česká dvojica, to dotiahla až na druhé miesto a plány v reálnom živote mali jasné – spoločné bývanie v Prahe. Svoje sľuby aj dodržali a naozaj sa ihneď po šou presťahovali do jednej izby, z ktorej sa už presunuli do vlastného bytu, ktorý Pítr pripravil ako prekvapenie pre Gabču.

Svoje spoločné chvíle zdieľajú na sociálnych sieťach každý deň a okrem lásky ich zamestnávajú aj projekty. V pláne majú čoskoro aj romantický výlet do Paríža. Tak sa zdá, že títo dvaja sa naozaj našli!

Často bavia internet aj takýmito videami

Laura a Martin

Slovenka Laura a Čech Martin sa stali absolútnymi víťazmi Love Islandu a okrem lásky si odniesli aj peknú sumu peňazí. Táto dvojica bola adeptom na finále takmer počas celého trvania šou, keďže ich láska vyzerala naozaj skutočne a nikto sa neodvážil medzi nich zasahovať. Vo vile sa otvorene rozprávali nie len o svadbe, ale aj o deťoch.

Po šou sa ich city ešte znásobili. Spoločný čas trávia najmä v Česku, chodia na výlety do prírody, spoločne cvičia a užívajú si jeden druhého. Okrem toho sa už stihli poriadne spoznať aj ich rodiny, čo bolo pre nich veľmi dôležité.

Toto sa oplatí čítať

Viac z kategórieŠoubiznis & Hot News