Instagram/voyo.sk

Už sú to takmer 3 mesiace od momentu, kedy Česko a Slovensko spoznalo prvých víťazov reality šou Love Island. Mladí atraktívni ľudia si pred obrazovkami hľadali lásku vo vile na Kanárskych ostrovoch. Pár, ktorý to spoločne dotiahol do úplného finále, si so sebou domov vzal aj peňažnú výhru v hodnote 75-tisíc eur. Mnohých však zaujíma, ako to so vzťahmi z vily naozaj dopadlo.

Diváci len tipovali, či sú niektoré dvojice do seba naozaj zamilované alebo im ide iba o to, aby sa v šou dostali čo najďalej. V top trojke dvojíc vo finále sa objavili Vilém s Nikol, Pítr s Gabrielou a Martin s Laurou. Práve tieto 3 páry mali počas celého natáčania k sebe najbližšie a hovorili dokonca aj o spoločnej budúcnosti. Ako však dobre vieme, to, čo je v telke, sa v realite môže rýchlo zmeniť.

Pozreli sme sa teda na to, či ich láska pretrváva aj v skutočnom živote.

Nikol a Vilém

SLEDUJ náš Facebook a HOT NEWS zo sveta šoubiznisu sa dozvieš medzi prvými! Klikaj >>> TU <<<

Český párik Nikol a Vilém spojila nie len fyzická príťažlivosť, ale aj zmysel pre humor, veková zhoda a záľuby, medzi ktoré patrí napríklad tanec. Ako jediní nemuseli riešiť to, kto sa ku komu po šou presťahuje, keďže od seba nebývajú tak ďaleko, že by za sebou nemohli dochádzať.

Mladá dvojica aj po súťaží tvorí oficiálne pár, ešte koncom januára zdieľali aj spoločné fotografie. Ktovie, či sa za tých pár dní stihlo niečo zmeniť.

Pokračovanie článku na ďalšej strane.

Mohlo by sa ti páčiť

Viac z kategórieHot News