unsplash/Brooke Cagle

Pýtala si sa niekedy otázku, prečo máš smolu v partnerskom živote? Lepia sa na teba tí nesprávni muži, ktorí nestoja ani za ten deravý groš? Kým sa začneš opúšťať a strácať nádej, že to môže byť niekedy aj lepšie, je potrebné si uvedomiť, že nič sa nedeje len tak. Možno za to môžu práve tieto veci! Čítaj ďalej a zisti čo to môže mať za následok…

Možno sa až príliš podceňuješ a nevidíš na sebe kvality, ktorými si obdarená. Totižto zdravé sebavedomie patrí medzi najdôležitejšie faktory, ktoré rozhodujú o tom, aký vzťah ťa čaká. To, že si neveríš a zhadzuješ samú seba, to ti nepridáva na atraktívnosti a muž, ktorý má jasno v tom, čo chce, taký si ťa veľmi všímať nebude.

Ty potrebuješ sebaúctu. Ak vieš kto si a miluješ sa takú aká si, chlap to rýchlo vycíti. Ak máš pochybnosti o tom, či máš na niečo lepšie, vedz, že máš. Presvedč o tom i samú seba. Keď tak neurobíš, zbytočne si tým len škodíš. Zbav sa negativity. Keď zmeníš postoj k sebe, zmenia sa aj veci okolo teba. A aj chlapi. Veď predsa, zaslúžiš si to najlepšie.

zdroj: freepik.com

Alebo sa až príliš obetuješ pre druhých? Myslieť na iných je síce tak šľachetné, ale nesmie to ísť na úkor teba. Nesmieš si ubližovať tým, že tvoje potreby budú druhoradé, pretože to druhí rýchlo vycítia a začnú to zneužívať. Trpieť však budeš opäť len ty. Neboj sa toho pocitu, že budeš sebecká. Iba keď sama budeš spokojná a naplnená, môžeš plnohodnotne realizovať potreby ostatných.

To, že natrafíš na nesprávneho muža môže byť aj v tom, že skrýva kto si. Znie to nezmyselne? Ak sa budeš ukrývať, neprejavíš sa a tým pádom nezaujmeš tých, ktorí by to ocenili a naozaj milovali. Namiesto toho budeš v spoločnosti niekoho, kto ťa vlastne ani nevníma, len hľadá na tebe niečo, čo môže zneužiť vo svoj prospech. Preto hrdo ukáž kto si!

Mohlo by sa ti páčiť

Viac z kategórieDating