instagram.com/explorerssaurus_

Predplatné PREMIUM na mesiac ZDARMA.

Ubieha tento rok rýchlo aj tebe? Ak si naladená rovnako ako my, pravdepodobne áno. Ani sme sa nestihli spamätať z leta, už je tu jeseň. September so sebou prináša nové výzvy, pretože je to mesiac, kedy sa všetko začína. Leto skončilo a čaká ťa práca/ škola. Chceš vedieť, čo si na teba september pripravil? Čítaj ďalej.

Baran

V septembri by sa mal Baran zamerať na osobné vzťahy. Mal by sa ospravedlniť každému, s kým sa pohádal. Potom mu to prinesie radostné obdobie, ktoré bude bez zbytočnej nenávisti. Bude sa mu žiť lepšie, pretože s každým bude v mieri. V práci by tiež nemal narúšať pokojné obdobie a nemal by nič meniť. Musí pochopiť, že niekedy je lepšie, ak veci stoja, než keď sú v pohybe.

Býk

Človek v znamení Býka bude v septembri vo veľkom strese. Po lete plnom dovoleniek a oddychu príde krutá realita. Nebude sa vedieť zaradiť do normálneho pracovného života. Stále bude mysľou pri mori. Pomôže mu rozhovor s priateľom alebo s niekým, kto je na tom podobne. Pochopí, že na to nie je sám. Podpora bude pre Býka v septembri veľmi vzácna.

Blíženci

V septembri by si mal dať tento človek dole ružové okuliare. Mal by viac zapracovať na dosiahnutí svojich cieľov, nie len o nich hovoriť. Teraz je na to ideálny čas. Leto bolo pre neho nudné obdobie, pretože nemohol ísť do zahraničia. Blíženec nemôže žiť v stereotype, preto bude v septembri veľmi výbušný. Svoju energiu by mal investovať do práce.

Rak

Rak by sa mal chytiť každej príležitosti, ktorá sa mu naskytne. Dlho nad svojim životom rozmýšľal a prišiel na to, že ho nebaví to, čo práve robí. Chce zmenu, preto sa nemôže báť riskovať. Čokoľvek sa ponúkne, musí to zobrať. Zmení mu to život, bude rozmýšľať viac optimisticky a môže stretnúť veľkú lásku.

Lev

Človek, ktorý je v znamení Leva, by sa mal konečne naučiť robiť kompromisy. Oveľa viac by mu to uľahčilo život. September so sebou prinesie veľa zodpovednosti v práci, no aj v škole. Mal by sa mať na pozore, pretože môže vyhorieť – práve preto by sa mal naučiť ustúpiť a zmierniť svoje tempo. Inak skončí veľmi zle.

Panna

Pre toto znamenie prichádza skvelé obdobie. Celý mesiac bude v dobrej nálade a nič ho nevyvedie z miery. Avšak, všetky skvelé veci so sebou prinášajú aj nedostatky. Musí si dávať pozor na svoje financie, aby moc nerozhadzoval, pretože potom môže upadnúť do stavov úzkosti.

Váhy

V novom mesiaci čaká človeka, ktorý sa narodil v znamení Váhy, veľké dobrodružstvo. Možno spozná niekoho, kto ho nejako zmení, alebo mu príde do života šanca, ktorú nemôže odmietnuť. V každom prípade si musí zachovať zdravý rozum a nemať veľké oči. Ak sa mu to nepodarí, môže prísť o všetko.

Škorpión

V tomto mesiaci čaká Škorpióna jedna párty za druhou. Síce sa už leto skončilo, nepozná „nie“ ako odpoveď. Dobrý a kvalitný kolektív mu prospeje. Mal ťažké obdobie, preto je fajn, ak sa pôjde zabaviť a aspoň nachvíľu zabudne na svoje problémy. Hlboké rozhovory budú potrebné, najmä vtedy, ak sa z nich môže niečo naučiť.

View this post on Instagram

7th of December 🗓 It’s been one year since we started our Instagram account 🎂 happy birthday to us! All of us 🥂 to the ones who are following us since the beginning and the ones that started to be part of this family recently… We want to thank each one of you for all the support, for lighting up our days and for making this year the most epic one of our lives 🙏 (I truly believe if it weren’t for you, Miguel wouldn’t give me flowers so often 🙄. Somehow you turned out my man into a prince! 😅) THANK YOU ♥️ ✄┄┄┄┄┄┄┄┄┄┄┄┄ #travellove #coupletime #coupletrip #travelcouple #travellingcouple #loveandwildhearts #americanstyle #travelwithlove #lovetotravel #igersparis #topparisphoto #loves_paris

A post shared by RAQUEL & MIGUEL (@explorerssaurus_) on

Strelec

Toto znamenie by si v septembri malo dávať pozor. So športom by to človek nemal preháňať, pretože mu hrozí úraz. Taktiež si musí dať pozor na to, aby ho povinnosti v práci nezavalili. Každý víkend by mal odpočívať a relaxovať. Či už zvolí saunu alebo aktívny oddych v prírode, všetko mu pomôže.

Kozorožec

Človek v znamení Kozorožca bude v septembri hľadať lásku svojho života. Nemusí ísť priamo o partnera, no o niekoho, kto mu život ovplyvní pozitívnym smerom. Vie, že láska je zmyslom všetkého, preto chce mať pri sebe niekoho, kto by to s ním nikdy nevzdal. Keď sa mu to podarí, bude šťastný a všetko si bude vážiť.

Vodnár

Tento človek by nemal v septembri moc riskovať – nemusí sa mu to vyplatiť. Bude mať smolu, preto by sa mal držať v úzadí. Postupne bude musieť nabehnúť do pracovného tempa, začať pravidelne (minimálne 3x) v týždni športovať a snažiť sa vytesniť zlé myšlienky z hlavy. Ak zvolí beh, pôjde mu to ľahšie, pretože si hlavu dokonale prečistí.

Ryby

Ryby by si mali v septembri dávať tiež pozor. Tento človek spozná v septembri svojho osudového partnera. Tým, že znížil svoje nároky na to, ako by mala jeho životná láska vyzerať, sa mu zvýšili šance. September bude jeho mesiac. Avšak, nemal by mať ružové okuliare a hneď od začiatku by si mal všímať aj nedostatky.

Toto sa oplatí čítať

Viac z kategórieHoroskopy