Zbohom

Určite si sa už aj ty stretla s tým, keď zrazu komunikácia s mužom, ktorý sa ti páči, nikam nevedia. Prečo zrazu, keď všetko išlo tak dobre. Čo sa stalo? Cítiš, že zrazu sa jeho správanie zmenilo. Správa sa k tebe úplne inak. Rozhovoru o tom, že či sa niečo stalo, sa vyhýba. A ty ostávaš zmätená. Postupne ti týmto štýlom chce naznačiť, že viac nemá záujem.

Chce dosiahnuť, aby si to skončila ty s ním. Pretože muži nie sú schopní ti povedať, keď stratia záujem alebo sa vyskytol niekto nový v ich živote. Preto sa ťa snaží postupne odignorovať, aby si na to prišla sama a nechala ho. Žiaľ, je to tak, chlap nemá „gule“ na to, aby ti to povedal, preto sa ti to týmito znakmi bude snažiť ukázať.

1. Správy si prečíta, no neodpíše

Postupne tvoje správy necháva len „videné“ alebo ich ani neotvára, napriek tomu vidíš, že je online. Sem tam ti odpíše, aby sa nepovedalo. Alebo si už ani nepozerá tvoje Instastories.

Stol
zdroj: Pexels/Zen Chung

2. Nemá záujem

Už viac sa nepýta, ako sa máš, ani ho netrápi, aký si mala deň a ani čo si robila. Cítiš a vnímaš zmenu v jeho správaní a si jediná, ktorá sa zaujíma. On už dokonca nemá záujem odpovedať ani na tvoje otázky.

3. Krátke odpovede

Snaží sa čo najviac stručne odpovedať, až to vyzerá ako nútené odpisovanie. Konverzácia stráca význam a aj zmysel, lebo nikam nevedie.

4. Ruší plány

Zrazu už to, čo platilo, neplatí. Ruší plány, nemá čas, vyhovára sa.

Mobil
zdroj: Pexels/JÉSHOOTS

5. Postupne píše menej a menej

Už odpisuje menej alebo skoro vôbec. Celodenná konverzácia sa vytráca a skôr si napíšte raz za deň alebo iba večer. Vždy mu musíš napísať prvá, inak sa ani neozve. Niekedy to musíš skúšať aj cez smsky, aby odpísal.

Nakoniec sa aj vzdáš a prestaneš alebo ďalej pokračuješ, no neúspešne. Niekedy je lepšie to uzatvoriť a netrápiť sa pre niekoho, kto ťa v živote už viac nechce. Už nepísať a nesnažiť sa, síce to bude bolieť. Pretože odpovede sa dočkáš len veľmi ťažko. Niekedy je lepšie možno ani nepoznať dôvod, prečo to skončilo. Zaslúžiš si niekoho lepšieho v živote.

Toto sa oplatí čítať

Viac z kategórieDating