Muž drží ženu v objatí
Pexels/Andrea Piacquadio

Nie každý vzťah je stvorený na to, aby vydržal. Bohužiaľ, keď sa stretnú ľudia, ktorí sa síce priťahujú, no nevedia spolu vychádzať a dôverovať si, láska sa nerozvinie a nebude ani rásť.

Týchto 7 signálov ti prezradí, že tvoj vzťah dlho nevydrží. Ak to chceš odvrátiť, mala by si niečo podniknúť.

Tvoj priateľ ti nevenuje dostatok pozornosti

Mať dostatok pozornosti je vo vzťahu dôležité. Nie iba na jeho začiatku, no počas celej doby trvania. Pozornosťou si môžu dvaja ľudia vyjadrovať lásku, no hlavne tak budú vedieť, že im na sebe záleží.

Keď ti teda partner pozornosť nevenuje a radšej sleduje televíziu, hľadí do mobilu, trávi čas s kamarátmi alebo chodí až príliš často von bez teba, nie je to dobrý znak.

Máte pred sebou tajnosti

Nie ste pred sebou otvorení a o niektorých veciach sa vám ťažko rozpráva. Táto situácia sa dá akceptovať na začiatku vzťahu, no neskôr, keď sa už poznáte lepšie, by ste pred sebou podstatné veci a informácie nemali zatajovať. Pokiaľ to stále robíte, znamená to, že si na 100 % nedôverujete a nechávate si otvorené zadné dvierka.

Neviete sa dlho rozprávať

Komunikácia, komunikácia a komunikácia. Pilier vzťahu, bez ktorého by sa nemohol stavať dlhodobý záväzok. Kým sa spolu nenaučíte rozprávať dlhšie než 10-15 minút, ani váš vzťah nebude mať dlhšie trvanie. Zohratí partneri by sa mali vedieť rozprávať aj niekoľko hodín.

Pokračovanie článku nájdeš na ďalšej strane.

Toto sa oplatí čítať

Viac z kategórieDating