Makhmud Muradov a Sabina Karásková

Makhmud Muradov a Sabina Karásková poskytli svoj úplne prvý rozhovor vo dvojici. V relácii Talk! na Nove prehovorili o ich vzťahu. Chystajú novinky a dokonca aj posunúť vzťah na vyššiu úroveň. 

MMA zápasník Makhmud Muradov a Sabina Karásková takmer pred rokom šokovali všetkých fanúšikov na Slovensku a v Česku. Vznikli totiž vtedy špekulácie, že kráska z Love Islandu sa rozišla so Zbyňkom práve kvôli expartnerovi Moniky Bagárovej.

Muradov a Sabina o spoločných začiatkoch

Sabina ich vzťah na začiatku nechcela zakríknuť, preto o ňom hovorila neurčito. Makhmud ju dokonca zaprel a tvrdil, že ju ani nepozná. Zdá sa však, že napokon to bolo inak. Na začiatku vraj u nich nepreskočila iskra, ale rovno oheň. „Keď sme sa prvýkrát videli, tak …“ začal Muradov. „Tak sme vedeli. Myslím si, že to tam bolo vidieť už od začiatku,“ doplnila ho Sabina.

 

Zobraziť tento príspevok na Instagrame

 

Príspevok, ktorý zdieľa SABINA KARÁSKOVÁ (@sabina.karaskovaa)

„Prvé týždne a mesiace vzťahu boli dobré. Začali sme sa spoznávať, ale fakt to všetko začalo rýchlo. Som rád, že sme si sadli,“ povedal Mach a dodal, že sa mu páči najmä to, že si rozumejú v oblasti športu, keďže to je jeho život.

Po pár mesiacoch špekulácií a klebiet Muradov a Sabina svoj vzťah aj potvrdili. Čo k tomu viedlo? „Ja ani neviem, kde nastal ten zlom. Proste to tak nejako prišlo samo,“ začala Sabina. „A myslím si, že sme sa ani neskrývali. Ja nemusím všade kričať a ukazovať, ako som šťastný a tak. Proste som šťastný,“ doplnil ju Mach.

Muradov a Sabina prehovorili o plánoch do budúcnosti. Chystá sa svadba, deti a zoznámenie s Rumiou?

Pokračovanie článku nájdeš na ďalšej strane.

Toto sa oplatí čítať

Viac z kategórieŠoubiznis & Hot News