Zbyněk, Sabina a Mach
Instagram/sabinka_11.11/olamsportcom

Zbyněk Vlček si v šou Love Island našiel lásku v podobe Sabiny. Po jej skončení mu ju však prebral bývalý priateľ Moniky Bagárovej – Makhmud Muradov. Mladý fešák teraz v rozhovore pre Extra prehovoril viac o plánoch s Muradovom. Má potrebu vrátiť mu porážku?

Frajerku mu prebral expartner Moniky Bagárovej

V druhej sérií šou Love Island skončili strieborný Zbyněk a Sabina, aj keď vyzerali počas pobytu vo vile ako dokonalý párik, krátko po šou prišiel koniec. V rozhovore pre Extra si mladík zaspomínal aj na ich rozchod a priznal, že za ním naozaj stál tento známy Čech.

„Ja som ich ešte fotil s Machom a už keď sme sedeli tam, tak si začali písať. Písali si aj po ceste domov, ale ja som to ešte vtedy nevedel. Niečo mi tam však nesedelo, pretože my sme sa vrátili asi o tretej ráno a ona zrazu nebola unavená a s niekým si stále písala. Bolo to také podozrivé, ale tak, niečo mi to vzalo a potom mi to dalo niečo iné,“ zaspomínal si mladík.

 

Zobraziť tento príspevok na Instagrame

 

Príspevok, ktorý zdieľa F•A•N•P•A•G•E• (@fp_sabinka_a_zbynek)

K ich rozchodu prišlo totižto počas galavečeru bojových športov v Oktagone, tam sa objavil aj uzbecký MMA bojovník Makhmud Muradov. S otcom dcérky Moniky Bagárovej sa chcela vyfotiť aj hviezdička z Love Islandu, avšak vtedy ešte nikto netušil, že o čosi neskôr bude toto nový celebritný párik.

Odpustil už Zbyněk Machovi alebo má potrebu pobiť sa s ním?

Práve do tejto organizácie mieri aj Zbyněk, ktorý si tu odbije svoju premiéru medzi profesionálmi. Na legendárnom turnaji na Štvanici sa pobije so slovenským bojovníkom. Keďže v tejto organizácií sa predstavil aj Mach pochopiteľne môže prísť aj zápas medzi touto dvojicou. Má však Zbyněk potrebu Machovi vrátiť úder?

 

Zobraziť tento príspevok na Instagrame

 

Príspevok, ktorý zdieľa Makhmud Muradov (@makhmud_muradov)

„Mach je v UFC, ale ak z neho niekedy odíde a ja zostanem v Oktagone a už tiež budem na inom leveli, tak prečo nie. Ja by som do toho šiel. On hovoril, že v Oktagone začínal a tam chce aj skončiť. Takže teoreticky sa tam môžeme stretnúť,“ priznal.

Zároveň však dodal, že rozchod je už dávno za ním a na Sabinu zabudol, v kontakte nie sú a ďalej si každý žijú svoj šťastný život. On ako single chlapec a ona ako priateľka Muradova.

„Ale mne to je jedno, či by spolu boli alebo neboli, pretože ja Machovi nemám čo odpúšťať, tam by to bolo skôr zo strany Sabiny,“ uzavrel o potenciálnom zápase.

Zdroj: Extra.cz

Toto sa oplatí čítať

Viac z kategórieŠoubiznis & Hot News