instagram.com/bagarovamonika

Baby boom v slovenskom a českom šoubiznise prepukol naplno a počas uplynulého týždňa svoje dievčatká porodili podnikateľka Ivana Gáborík či moderátorka Erika Judínyová. Dali im dokonca aj podobné a rovnako krásne mená – Bella a Ella. Do klubu mamičiek ale čoskoro pribudne aj speváčka Monika Bagárová.

Monika už od začiatku nemala problém s ukazovaním svojho tehotenského bruška na sociálnych sieťach. Počas uplynulých mesiacov sme tak mohli zároveň s ňou sledovať, ako sa krásne zaguľacuje a ako jej to veľmi pristane. Z každej jednej fotky sršala radosť a spokojnosť a je vidieť, že 25-ročná speváčka sa na príchod svojho prvého dieťatka veľmi teší.

Podľa pohľadu na jej bruško môžeme pôrod očakávať už v najbližších dňoch či týždňoch. Monika sa preto potešila, že ešte predtým stihla posledné tehotenské fotenie so svojím partnerom, ktorým je zápasník MMA Makhmud Muradov. 30-ročný šampión s uzbekistanskou národnosťou už ale dlhší čas žije v susedných Čechách.

Z tohto fotenia vznikli nádherné zaľúbené fotografie a určite si ich preklikaj, v príspevku ich nájdeš viac. Popri fotení stihli natočiť aj krásne video, z ktorého ich láska priam sála a vidieť, že dvojica sa naozaj veľmi ľúbi a spoločne sa už tešia sa svoje bábätko.

Toto sa oplatí čítať

Viac z kategórieŠoubiznis & Hot News