Monika Bagárová s rodinou

Monika Bagárová sa v stories na Instagrame posťažovala fanúšikom s nepríjemnou skúsenosťou. S jej dcérkou Rumiou skončili v nemocnici. Mala totiž svoj prvý väčší úraz. Čo sa, preboha, stalo?

Iste vieš, že česká speváčka Monika Bagárová porodila dcérku Rumiu svojmu expartnerovi Makhmudovi Muradovi. Bohužiaľ, im spolu nevyšli ani dve šance, ktoré si dali na lásku. Rozišli sa, no bývalá porotkyňa zo SuperStar je opäť šťastná po boku nového priateľa, podnikateľa Lea.

Monika má so svojou dcérkou perfektný vzťah. Dokonca, keď ju nemá pri kom nechať, vezme si ju so sebou aj do práce. Napríklad do nahrávacieho štúdia a už si spolu dokonca aj zaspievali rovno na pódiu. Neraz fanúšikovia tvrdili, že ide o najlepšiu a najvzornejšiu mamu v našom šoubiznise.

 

Zobraziť tento príspevok na Instagrame

 

Príspevok, ktorý zdieľa Monika Bagárová (@bagarovamonika)

Monika Bagárová v strachu o Rumiu

Ak speváčku sleduješ na Instagrame, určite si postrehla, že tam často zverejňuje príspevky, v ktorých má „hlavnú rolu“ práve Rumia. A musíš uznať, že je to poriadna šibalka. Neraz si sa na jej výrokoch možno zasmiala aj ty a zlepšila ti deň.

Teraz však na to trochu doplatila. Monika Bagárová sa totiž v stories na Instagrame zdôverila fanúšikom s nepríjemným zážitkom. Rumia mala svoj prvý väčší úraz, kvôli čomu spolu skončili na pohotovosti.

„Ja neviem, čo je to za obdobie, ale všetci ste mi písali, že to doma máte dosť podobné a že to prejde. Neposlušnosť robí, že nepočuje, keď niečo poviem,“ posťažovala sa speváčka.

 

Zobraziť tento príspevok na Instagrame

 

Príspevok, ktorý zdieľa Monika Bagárová (@bagarovamonika)

„Včera mala svoj prvý väčší úraz. Rozhryznutú peru a predný zúbok do polovice zarazený do ďasna. Na pohotovosti nás upokojili, že sa väčšinou zúbok vráti späť sám. Keby bolel a sťažovala sa, potom by musel ísť von,“ opísala.

„Ruminka je zase vo svojom živle. Vôbec ju to nebolí, krásne papá. A dokonca počúva. Pera sa zahojí, zúbok bude snáď tiež v poriadku,“ píše Monika Bagárová na svojom Instagrame.

„Keď som jej včera povedala, nech nehnevá a nelieta, že si ublíži, odpovedala mi: ,Ale ja musím, to je moja práca.‘,“ zverila sa so svojou skúsenosťou.

Zdroj: Instagram/bagarovamonika

Toto sa oplatí čítať

Viac z kategórieŠoubiznis & Hot News