Monika Bagárová
Instagram/bagarovamonika

Monika Bagárová má v poslednej dobe celkom rušný život. Nejde iba o ten pracovný, ale aj o súkromný, ktorý už dlhšie sleduje celé Česko a Slovensko. Krátko pred Vianocami na Instagrame otvorene prehovorila o rozchode s MMA zápasníkom Makhmudom Muradovom. Potom sa ale dali opäť dokopy, a to práve kvôli dcérke Ruminke. No iba pred pár dňami sme informovali o tom, že jej s partnerom nevyšla ani druhá šanca.

Známym zápasníkom v súčasnosti vzťahy veľmi nevychádzajú. Karlos Vémola si s Lelou Ceterovou nedávno prešli menšou krízou (no v týchto chvíľach už plánujú svadbu) a Gábor Boráros s Monikou Jákliovou sa rozišli. Koniec lásky dostihol aj Moniku Bagárovú s Makhmudom Muradovom. A vo všetkých týchto udalostiach vraj figurovala práve nevera, a to viacnásobná.

Monika a Makhmud
zdroj: Instagram/bagarovamonika

Monika Bagárová rozhodne nie je sama

Žiadna z týchto známych žien však rozchod dlho neoplakávala. A nad vodou ich vždy držali deti. Inak tomu nie je ani v prípade 28-ročnej českej speváčky. V ťažkej životnej chvíli jej už druhýkrát pomáha výnimočný človek, ktorému nedávno naspievala aj pesničku. Rumia je jej celým svetom, čo každodenne ukazuje aj na svojom Instagrame.

Priala som si ju celý život. Pán Boh mi ju dal a je ešte úžasnejšia ako v mojich predstavách. Toto musí predsa cítiť každá mama ku svojmu dieťaťu, že áno? To je ten môj životný motor, ten dôvod, pre ktorý mám každý deň chuť vstať a byť silná. Tak silná, ako len mama môže byť,“ vyznala lásku Monika Bagárová svojej dcérke pod ich spoločnou fotkou.

Mamina s dcérou totiž teraz trávili svoj čas v Karlových Varoch na filmovom festivale, kde si obe zaspievali na pódiu. Láska medzi nimi je priam viditeľná. A mohla si si to všimnúť práve na Monikinom Instagrame. Ruminka je nepochybne šťastné dieťa a speváčka ani nemá čas myslieť na rozchod popri nabitom pracovnom programe. A dcérka je celá po svojej mamine.

Pozri, aká bola Rumia na pódiu rozkošná

Zdroj: Instagram/bagarovamonika

Toto sa oplatí čítať

Viac z kategórieŠoubiznis & Hot News