Instagram/lela_ceterova_official

Tak toto je naozaj neuveriteľné! Profesionálny MMA bojovník Karlos Vémola a jeho snúbenica, playmate Lela Ceterová, sa oficiálne rozišli. Znova. A opäť to vyzerá ako scenár z nie tak dávnej minulosti, kedy známy pár svetu ukázal, že ich vzťah je naozaj ako na hojdačke. Len včera dvojnásobná čerstvá mamička pre extra.cz poprela fámy o rozchode, dnes už je všetko inak.

36-ročný český „Terminátor“ a 32-ročná slovenská modelka sa len pred pár týždňami stali rodičmi syna Rockyho, ktorý pribudol k staršej sestričke menom Lili. Na ich sociálnych sieťach sa tak zdalo, že zabudli na búrlivú minulosť a snažia sa o šťastný rodinný život.

Bublina dokonalej rodinky však náhle praskla a na povrch sa dostali škaredé tajomstvá o nevere rovnako, ako sa to už stalo aj v minulosti. Tentokrát ale nebol Karlos tým, čo zradil dôveru svojej partnerky.

Koncom leta 2020 pár oznámil svoj oficiálny rozchod po tom, čo Lela zistila, že ju partner podvádza, aj keď už doma mali malú dcérku, ktorú spoločne vychovávali. Playmate sa zbalila, vzala Lili a od Karlosa odišla bývať do Bratislavy. Šok pre mnohých nastal o pár mesiacov, keď sa k sebe opäť vrátili a tesne pred Vianocami dokonca aj zasnúbili!

Odvtedy im to, zdá sa klapalo. Až tak, že na jar roku 2021 sa tešili z krásnej novinky, že je Lela druhýkrát tehotná. Neprešiel však ani ďalší rok a znova si prechádzajú podobným príbehom ako v minulosti. Len pár týždňov po pôrode synčeka však bola neverná práve Lela. A to dokonca so zápasníkovým dobrým priateľom, ktorý má doma údajne taktiež ženu a bábätko.

„Nikdy neperu špinavý prádlo na sociálních sítí, ale dneska nemůžu jinak, protože všude se objevují články, jak Vémola zase řeší nevěru, jak někoho podvádí. To je obrana mojí ženy, protože jsem přišel na to, že má poměr s jiným frajerem 6 týdnů po porodu,“ začal na Instagrame zdrvený Vémola.

Všude na sociálních sítích chce dávat, že já jsem ten nevěrník, že jí biju a tak dále… Dovedu si představit, že když člověk zjistí, že mu žena spí s jeho dobrým kamarádem, tak facky začnou lítat. Facky dostal jen on, dostal dvě. Ne proto, že spí s mojí ženou, ale proto, že je prase, že si hraje na kamaráda,“ povedal Karlos na videu, ktoré pridal na svoju sociálnu sieť, aby vyvrátil klebety a vyložil na stôl karty s pravdou.

Zápasník sa vyjadril aj na adresu svojho už asi bývalého kamaráta. „Chová se jako prase také vůči své ženě, která nedávno porodila, před měsícem měla srdeční problémy. Zatímco jsem jí zařizoval doktora, on mi spal se ženou,“ doplnil.

SLEDUJ náš Facebook a HOT NEWS zo sveta šoubiznisu sa dozvieš medzi prvými! Klikaj >>> TU <<<

A ako túto neveru vlastne odhalil?

 „Já na to přišel tak, že u nás vidíte na sociálních sítích, že Lela má všude Cartiery, diamantové prsteny, náhrdelníky. Já teď nezápasím, já na to nemám. Samozřejmě mi to bylo divné. Ona, že si vydělává Instagramem. Nejsem žárlivec, ale vyšetřoval jsem to a zjistil, že to má všechno od mého kamaráda. Jenže Lela neví, že pan Kaiser má velice bohatou manželku, která ty peníze zdědila po svým nebohým otci,“ prezradil Karlos.

„Tohle je oficiální konec Lely a Karlose. Mrzí mě to, hlavně vůči dětem,“ dodal so smútkom v hlase na záver otvoreného videa.

Karlos vo videu vysvetlil všetky veci na rovinu

Terminátora ľudia v komentároch povzbudzujú a Lelu odsudzujú

zdroj: Instagram/karlos_terminator_vemola

Ani deti ich nedokázali spojiť natoľko, aby si boli verní

Zdroj: Instagram/karlos_terminator_vemola, extra.cz

Toto sa oplatí čítať

Viac z kategórieŠoubiznis & Hot News