Instagram/lela_ceterova_official

Konečne sa dočkali. MMA bojovník Karlos Vémola a jeho snúbenica, playmate Lela Ceterová sa dnes stali dvojnásobnými rodičmi. Podľa všetkého išlo o vopred naplánovaný pôrod, pretože obaja na svojich profiloch informovali o presnom dni, kedy sa dočkajú svojho vytúženého bábätka. 

Terminátor mal byť pôvodne aj pri pôrode, pričom chcel v živom vysielaní prezradiť, či Lela porodila chlapčeka či dievčatko, keďže to počas celého tehotenstva nechceli vedieť a túžili po prekvapení. V doobedňajších hodinách informoval svojich fanúšikov o tom, že nastali komplikácie a pri svojej partnerke nebude môcť byť.

Známa influencerka sa už pred týždňom sťažovala, že posledné dni tehotenstva sú pre ňu náročné, má bolesti a je často unavená.

Našťastie dopadlo všetko dobre a ich rodinka sa rozrástla o nového člena. Karlos o jednej poobede len v krátkosti napísal vo svojom príbehu, že bábätko je na svete a spolu s maminkou sú v poriadku. On začínal oslavovať, pretože pre každého otca je narodenie dieťaťa veľkou udalosťou.

O tretej popoludní spustil živé vysielanie, v ktorom prezradil detaily o pôrode. Počas predoperačných vyšetrení lekári zistili, že Lela je pozitívna na Covid-19, takže hneď po cisárskom reze jej museli dieťatko odobrať. Zatiaľ sa zotavuje po zákroku a kvôli tomu nevedia ani rozmery bábätka.

Karlos mal taktiež pozitívne výsledky, a tak s dcérkou ostali doma v karanténe. Počas vysielania mohol prezradiť aspoň pohlavie. K Lili pribudol braček, ktorý sa podľa jeho slov stane určite kráľom. MMA bojovník povedal, že sa im narodil bojovník Rocky Vémola. S netradičným menom Lela vraj súhlasila, pretože mali dohodu, že ona vyberala meno pre dcérku a on zase pre syna.

Príchod dieťatka a s tým spojené komplikácie ich určite spoja ešte viac. O Karlosovi a Lele je známe, že ich vzťah nebol vždy prechádzkou ružovou záhradou. Kvôli nevere sa už raz rozišli, no opäť sa dali dokopy. Prišli nečakané romantické zásnuby, tehotenstvo a budúci rok ich má čakať aj rozprávková svadba. Veríme, že všetko dopadne na výbornú a už ich podobné problémy nepostretnú.

Pozri si stream, v ktorom prezradil detaily

Karlos Vémola so svojou rodinkou

Zdroj: Instagram/lela_ceterova_official & Instagram/karlos_terminator_vemola

Toto sa oplatí čítať

Viac z kategórieŠoubiznis & Hot News