Karlos Vémola, zápasník MMA, len prednedávnom oznámil nakazanie sa koronavírusom. Pozitívne testy mala aj jeho partnerka Lela Ceterová a maličká dcéra Lili. To však nie je všetko, s čím sa musia vysporiadať. Po prekonaní vírusu ich čaká ďalšia výzva – rozchod. Lela informovala na svojom instagramovom profile, že nedokáže tolerovať neveru. Definitívne opúšťa známeho zápasníka.

„S partnerom prežívame obdobie plné zmien. Sme však rodičia prekrásneho dievčatka a to je pre oboch nás dôležite. Môj partner ma náročné obdobie, zdravotné komplikácie a potrebu sústrediť sa na svoju kariéru,“ napísala Lela v úvode príspevku.

Voľný čas jej vyplní hlavne staranie sa o malú dcérku a rovnako sa bude venovať vlastným aktivitám. Hoci sa vo svojom poste vyjadruje pokojne a nevytvára drámy, nedokáže prekusnúť hlavný dôvod ich separácie. „Sklamala ma Karlosova nevera, pretrvávala medzi nami kríza a preto som odcestovala do Bratislavy, kde som si pripravila potrebné záležitosti na sťahovanie,“ vysvetlila.

Plány jej však prekazilo nakazenie sa koronavírusom. Lela si ale stále stojí za svojím slovom: „Sťahovaniu zabránil Covid, z ktorého sa musíme vyliečiť a potom odchádzame,“ uzavrela.

K rozchodu sa vyjadril aj Karlos Vémola. Hlási, že ku koncu vzťahu to bola všetko jeho vina. No aj tak sa drží toho, že vo vzťahu sú dvaja ľudia a iba ich najbližšie osoby presne vedia, čo sa medzi nimi odohrávalo. Napriek ukončeniu partnerstva si chce s Lelou udržiavať dobré vzťahy, aby boli rozumnými rodičmi. Takto to odkázal známy zápasník vo svojom príspevku.

Prihlasujem do newslettera...

Dostávaj najlepšie novinky z Odzadu

Prihlásením sa do newslettera súhlasíte s podmienkami ochrany súkromia.