Instagram/lela_ceterova_official

Ich vzťah možno prirovnať k hotovej telenovele! Profesionálny MMA zápasník Karlos Vémola a jeho partnerka Lela Ceterová si už prešli naozaj všetkým. Počas minuloročného leta dvojica oznámila, že sa rozchádzajú, pretože „Terminátor“ svoju Lelu podviedol.

Kvôli spoločnej dcérke Lili však spolu ostali v kontakte, až to napokon skončilo žiadosťou o ruku tesne pred Vianocami. Bol to šok, ktorý zaiste nikto nečakal. Bývalý kulturista však teraz prekvapil ďalšou novinkou. Budú mať druhé bábätko.

35-ročný Karlos to potvrdil počas živého vysielania na svojom instagramovom profile. Prezradil, že počas natáčania Karlos Show mu Lela napísala správu, že je tehotná. Tehotná je už štyri týždne a na príchod druhého bábätka sa obaja tešia.

Zápasník tiež prezradil, že presne pred štyrmi týždňami mal zápas a zhodou okolností aj svoju prvú dcérku splodili hneď po jeho zápase. Vyzerá to tak, že vtedy sa mu darí naozaj zabodovať.

Vo videu tiež poznamenal, že by chcel mať synčeka, no ak to nevyjde, stane sa tak nabudúce. Podľa všetkého to teda pri druhom dieťatku neskončí a dvojica túži po veľkej rodine. Gratulujeme!

Mohlo by sa ti páčiť

Viac z kategórieHot News