instagram.comkarlos_terminator_vemola

Ich vzťah je doslova ako na hojdačke. Pamätáš si ešte na situáciu z leta, kedy sa Karlos Vémola spolu s priateľkou Lelou nakazili koronavírusom, no hneď po vyliečení sa rozišli? Dôvodom bola vtedajšia Karlosova nevera, ktorá dokonca mala byť opakovaná.

Obaja na svojich instagramových profiloch zdieľali príspevky o ich odlúčení. „Sklamala ma Karlosova nevera, pretrvávala medzi nami kríza a preto som odcestovala do Bratislavy, kde som si pripravila potrebné záležitosti na sťahovanie. Sťahovaniu zabránil Covid, z ktorého sa musíme vyliečiť a potom odchádzame,“ napísala na konci augusta Lela Ceterová.

Vyjadril sa k tomu aj Karlos, ktorý potvrdil, že všetko bola jeho vina a po rozchode sa chce sústrediť len na svoju kariéru a dcérku Lili, ktorú má práve s Lelou. Dúfal, že obaja budú rozumní rodičia a budú spolu vychádzať.

Vyzerá to tak, že napriek všetkým nezhodám, ktoré medzi dvojicou boli, sa uzmierili a opäť sa z nich stala šťastná rodinka. Svoj návrat k sebe chcú dokonca spečatiť aj oficiálne. Všetkých prekvapila fotografia, ktorou sa obaja pochválili – Karlos požiadal Lelu o ruku a ona, samozrejme, hneď súhlasila!

Karlos vo svojich príspevkoch a komentároch hovorí o najväčšej výhre, aká sa mu mohla podariť. Komentáre fanúšikov sú pritom rôzne. Leline kamarátky viackrát napísali, že jej to hovorili a zjavne očakávali, že k zásnubám dôjde. Ostatní ľudia sú trochu skeptickí, pretože kvôli nedávnej minulosti neveria, že im tento vzťah vydrží veľmi dlho.

Nech už je ako chce, len oni dvaja skutočne vedia, ako to medzi nimi je. Každopádne im gratulujeme a veríme, že sa medzi nimi naozaj všetko vrátilo do normálu a budú spolu šťastní.

Toto sa oplatí čítať

Viac z kategórieŠoubiznis & Hot News