Karlos Vémola s rodinou

MMA zápasník Karlos Vémola v podcaste Fight Cast One priznal, že má vážne problémy v živote. Opúšťajú ho dôležití ľudia a dokonca má problémy aj s imunitou.

Vémola prichádza o dôležitých ľudí

Dlho očakávaný zápas medzi Karlosom Vémolom a Patrikom Kinclom sa konečne uskutočnil. Pre manžela slovenskej playmate však nedopadol práve najlepšie, hoci si bol stopercentne istý, že vyhrá.

Napokon z klietky odišiel bez opasku, s krvavými ranami a takmer nič nevidel. Súperovi dokonca ani nepodal ruku a nezúčastnil sa ani na tlačovej konferencii po zápase. Vraj preto, že musel rýchlo utekať do nemocnice. Po prehranom súboji však prišiel o dôležitých ľudí. Odvrátilo sa od neho mnoho fanúšikov a dokonca aj sponzorov.

„Určite mi to zobralo veľkú časť fanúšikov, niektorých fanúšikov to pridalo Kinclovi. Zobralo mi to aj veľkú časť sponzorov, čomu som sa dosť čudoval. Niektorí sponzori kvôli tým kauzám odišli. O to viac ma potešili tí, ktorí zostali a podržali ma,“ priznal Vémola v podcaste Fight Cast One a dodal, že to vníma ako zradu a ponaučenie do budúcna.

„Určite to bolo veľké ponaučenie. Ja som v tomto ,dobrohlúpy‘ a dôverujem ľuďom, ale mal by som asi viac dôverovať mojej manželke. Tá ma na niektorých ľudí upozorňovala od začiatku. Hovorila mi, že tí ľudia nie sú úplne normálni,“ dodal.

Vémola priznal aj vážne zdravotné problémy, kvôli ktorým musí užívať antibiotiká.

Pokračovanie článku nájdeš na ďalšej strane.

Toto sa oplatí čítať

Viac z kategórieŠoubiznis & Hot News