Karlos s rodinou
Instagram/karlos_terminator_vemola

Karlos Vémola a Lela Ceterová sú u nás horúcou témou. Kríza vo vzťahu známeho MMA zápasníka a bývalej playmate je už zažehnaná a užívajú si ako čerství zaľúbenci. Dlhšie sa u nich nič prevratné nedialo, no portál extra.cz najnovšie prichádza so šokujúcou novinkou. 

Možno už vieš, že na Voyo mieri nová relácia, ktorá má premiéru práve dnes.Jej účastníkmi je práve rodina úspešného športovca. Diváci tak dostanú možnosť nahliadnuť do života do ich domácnosti do Vémolandu, kde nebýva len Karlos s Lelou a deťmi, ale aj levy, krokodíly, žraloci a dravé ryby.

Na svojej obrazovke však možno uvidíš iba Karlosa a jeho deti. Lela sa totiž rozhodla, že sa natáčania nezúčastní. A veru, nespravila veľmi dobre, keďže jej partner si servítku pred ústa nedáva. Čo sa skrýva za dverami známej rodinky?

Ťažký život Terminátora

Nová reality šou sa volá Víkend u Vémolu a zachytáva každodenný život slávneho „Terminátora“. Nie, že by sa Lela pred kamerami hanbila, no vraj sa natáčania nemohla zúčastniť najmä kvôli zdravotným problémom.

„Ja budem asi len na začiatku. Druhé tehotenstvo pre mňa nebolo jednoduché, často som mala nevoľnosti a necítila som, že by som mala byť celý deň na kameru. Tak som si urobil príjemný víkend s kamarátkou,“ prezradila Lela a dodala, že v tejto reality show bude hlavnou tvárou jej snúbenec.

Pokračovanie článku nájdeš na ďalšej strane.

Mohlo by sa ti páčiť

Viac z kategórieŠoubiznis & Hot News