Jákliová a Boráros
Instagram/monika_jakliova/boraros_gabor

Ich rodinnej idylke nastal šokujúci koniec. Len pred 3 týždňami sa z nich stali rodičia a dnes sú už Gábor Boráros a Monika Jákliová rozídení. Ako priznala fitnesska a influencerka na svojom Instagrame, sama nikdy nečakala, že by sa práve jej mohlo udiať to, čo teraz. Profesionálny MMA zápasník jej bol vraj neverný.

30-ročný Gábor a 27-ročná Monika, prekvapili svojich fanúšikov, keď im v septembri 2021 oznámili, že sa po 8 rokoch vzťahu zasnúbili. Nečakané vyznanie a žiadosť o ruku sa udiali priamo v ringu a dvojicu malo čakať to najkrajšie obdobie.

Krátko na to totiž oznámili, že z nich budú aj rodičia. O to prekvapujúcejšia je správa o tom, že sa mal ich vzťah skončiť kvôli nevere.

Monika s dcérkou Zorou

Prešli len 3 týždne od momentu, kedy sa zamilovanému páru, ktorý len nedávno začal spoločne aj žiť v jednej domácnosti, narodila dcérka. Dievčatko dostalo meno Zora a obaja s ňou na sociálnych sieťach zdieľali množstvo príspevkov, čo naznačovalo, že sú jedna šťastná rodinka. Až doteraz, kým Monika neprezradila, aká je pravda.

Pokračovanie článku nájdeš na ďalšej strane.

Toto sa oplatí čítať

Viac z kategórieŠoubiznis & Hot News