Boráros a Jákliová
Instagram/boraros_gabor/monika_jakliova

Hrá to na dobrého otca? Gábor Boráros a Monika Jákliová už podľa všetkého nie sú pár. Dvojica, ktorá ešte pred pár týždňami plánovala spoločnú svadbu, sa po prevalení nevery rozišla. Po ôsmich rokoch randenia, žiadosti o ruku či dokonca narodení spoločnej dcérky sa profesionálny zápasník rozhodol partnerku opustiť. Po jeho boku sa už objavuje nová žena, informoval o tom český Expres.

30-ročný Gábor a 27-ročná Monika tvorili pár dlhé roky a všetko nasvedčovalo tomu, že sa ako rodinka usadia v dome, ktorý patrí práve fitnesske a influencerke Jákliovej. Veľký šok tak prežili aj ich fanúšikovia, keď čerstvá mamička potvrdila, že jej bol snúbenec neverný. O to horšie, že s milenkou si užíval aj v čase, keď bola v pôrodnici s ich dcérkou menom Zora.

Zápasník sa najprv k situácii nevyjadroval, dokonca sa k snúbenici vrátil a vyzeralo to, že spoločne budú fungovať ďalej. Dlho im to ale nevydržalo.

Boráros si užíva život naplno

Po pár dňoch vyšlo najavo, že sa Gábor chce odsťahovať preč a verejne potvrdil aj podvádzanie z jeho strany. So smiechom tvrdil, že to bola náhoda a milenky cielene nevyhľadáva. Jedna z nich si však zrejme ukradla jeho srdce, pretože podľa zdroja Expresu s ňou trávi čas a jeho okolie ju nazýva novou partnerkou.

Monika Jákliová na jej adresu poslala tvrdé slová a nie len to. Úprimne priznala, že Gábor ubližuje ich dcérke. On sa pritom na Instagrame tvári, že malá Zora je jeho život.

Pokračovanie článku nájdeš na ďalšej strane.

Mohlo by sa ti páčiť

Viac z kategórieHot News