Seriál Dunaj, k vašim službám
Instagram/_toth_karoly/petyadubay

Herečka z obľúbeného seriálu Dunaj, k vašim službám sa stala mamou. Tehotenstvo sa jej podarilo utajiť až do pôrodu a práve pred pár hodinami na Instagrame prezradila aj meno bábätka. 

Herečka Ráchel Šoltésová sa do povedomia divákov dostala vďaka seriálu Pán profesor či Druhá šanca.

Herečka zo seriálu Dunaj, k vašim službám tajne porodila

Aktuálne hviezdi v obľúbenom dobovom seriáli Dunaj, k vašim službám. Sama musíš uznať, že rola Kristíny jej padla ako uliata, no tesne pred koncom štvrtej série so Židom Ervinom emigrovali do Palestíny. A tak sa zo seriálu vytratil jeden z najobľúbenejších párikov.

 

Zobraziť tento príspevok na Instagrame

 

Príspevok, ktorý zdieľa Tóth Károly (@_toth_karoly)

Začali teda vznikať špekulácie, prečo herečka z Dunaja odišla. Ráchel si ale zvykne svoje súkromie prísne strážiť a na povrch vychádza len to, čo chce, aby sa ľudia dozvedeli. Tohto roku v júni sa tajne vydala, čo taktiež oznámila na Instagrame, no už predtým nemenované zdroje tvrdili, že boli svedkami jej veľkého dňa.

Zdá sa však, že aj domnienky o jej tehotenstve boli pravdivé. Známy magazín pred mesiacom informoval o tom, že Ráchel Šoltésová by mala pod srdcom nosiť svoje prvé bábätko. Preto odišla zo seriálu Dunaj, k vašim službám.

A sama herečka to práve dnes potvrdila. Rovno pridaním fotky dieťatka na svoj instagramový profil. Podarilo sa jej tak utajiť nielen tehotenstvo, ale aj pôrod. Ráchel na svet priviedla synčeka, ktorému dala tradičné slovenské meno. „Kubo velí čau,“ napísala k fotke, kde ju za prst drží drobná ručička.

 

Zobraziť tento príspevok na Instagrame

 

Príspevok, ktorý zdieľa @rachelsonnn

Pod príspevkom novopečenej mamine blahoželajú fanúšikovia, ale aj známe tváre nášho šoubiznisu. A to napríklad jej kolegyne z Dunaja – Kristína Svarinská a Lesana Krausková, speváčka a herečka Mirka Partlová či manželka Adama Bardyho, Bibiána.

Zdroj: Instagram/rachelsonnn

Toto sa oplatí čítať

Viac z kategórieŠoubiznis & Hot News