Jennifer z Ruže pre nevestu

Kráska Jennifer z Ruže pre nevestu vypadla tesne pred bránami finále. Mnohí práve ju považovali za tú, ktorá k Radkovi prechovávala najsilnejšie city. Momentálne je však opäť šťastne zadaná a láska ju dokonca priviedla späť na Slovensko. Jej prechodný domov, Švajčiarsko, tak opúšťa. Na svojom Instagrame zverejnila dojemné video, v ktorom priznala niečo, čo ťa chytí za srdce!

Jennifer rozhodne patrí medzi výrazné účastníčky Ruže pre nevestu. Nie každá z potencionálnych neviest to brala tak vážne, ako práve ona. Mnohí však krásku upodozrievali, že to len hrá. A to z dôvodu, že už v rovnakej šou, len v švajčiarskej verzii, účinkovala. Rovnako ako u nás, ani tam sa jej neporadilo nájsť svojho princa.

Brunetka však nakoniec lásku spoznala na Slovensku.Áno, je to pravda. Všetko sa zvrtlo tak rýchlo. Je to mladý hudobník, ktorý akurát dokončil školu. A ja som konečne neskutočne šťastná a zamilovaná,“ povedala pred pár týždňami v Teleráne.

Nový vzťah však vyžaduje aj veľké obety. Jennifer sa nadobro lúči s milovaným Švajčiarskom, v ktorom prežila posledných pár rokov. „Ja už balím posledné veci zo Švajčiarska a riešim úrady,“ prihovorila sa svojim fanúšikom na Instagrame.

Čo sa jej stalo?

Sledovatelia krásnej Jennifer z Ruže pre nevestu si ihneď všimli, že jej večne usmiata tvár pôsobí celkom inak, než sú zvyknutí. „Vec, ktorá ma skutočne bolí je, že na Slovensku mám maminu a v Švajčiarsku ocina. Ono je to proste vždy ťažké, keď človek odchádza,“ neudržala na uzde emócie a rozplakala sa.

„Je ťažké odísť zo Švajčiarska, kde nie som šťastná. Ale proste, mám tu svojho otca,“ dodala smutne.

Jennifer si aj vďaka týmto bolestivým chvíľam uvedomila, akí dôležití pre ňu sú blízki. „Vážte si vašich rodičov a trávte s nimi každú možnú chvíľu a povedzte im, ako ich máte radi,“ odkázala verejne.

„Je úplne normálne plakať. Oboch rodičov ľúbim rovnako, a vždy to bolí, keď od jedného odchádzam. Ospravedlňujem sa za slzy. Ale aj to patrí k životu,“ ozrejmila citlivá mladá dáma, ktorú však na Slovensku určite čakajú nové dobrodružstvá.

Zdroj: Instagram/jennifer_pear

Toto sa oplatí čítať

Viac z kategórieŠoubiznis & Hot News