Každý človek, ktorý vstúpi do tvojho života je tvojím osudom. Má byť súčasťou tvojho života. Nezáleží na tom či v ňom ostane, alebo nie.

Áno, aj ty si bol tým mojím. Jeden pohľad na teba mi stačil, aby som vedela, že si to TY. Že si presne ten, na ktorého som celý život čakala. Že si TEN, ktorý vnesie svetlo do môjho života. Vedela som, že si človek, s ktorým chcem prežiť všetky tie bláznivé sny, ktoré som si vysnívala. Chcela som, aby si ich poznal. Chcela som s tebou prežiť každý jeden z tvojich pádov. Túžila som pri tebe stáť v tých najšťastnejších aj najhorších chvíľach života.

 

V tvojich očiach som videla to, čo v žiadnych iných dovtedy. Práve tie mi povedali, kto si. Že si mužom, po akom som vždy túžila. Ktorý napriek všetkému strachu a bolesti, ktorú v živote prežil, ide ďalej. A áno. Napriek všetkej tejto bolesti mu z očí žiari láska. Napriek všetkému zlému som z nich vedela vyčítať, že túžiš po láske. Že ešte stále chceš milovať. Chcela som byť tou, ktorá ti ukáže, aké krásne je cítiť, že si milovaný. Čistou bezpodmienečnou láskou. Chcela som, aby si cítil, že pre niekoho si celým svetom. Že niekto by sa pre tvoje šťastie vzdal vlastného. Chcela som, aby si v mojom náručí našiel domov a pokoj.

Zobraziť celú galériu (2)
zdroj: unsplash.com

No ty si ešte nebol pripravený na takúto lásku. A ja nie som pripravená sa ťa vzdať.

Viem, že som ťa nestratila navždy. Viem, že sa raz stretneme a budeme iní. Obaja. Viem, že vďaka tebe som novým a lepším človekom. Vďaka tebe viem, ako veľmi dokážem milovať. Vďaka tebe viem, ako veľa dokážem vydržať z lásky k druhému. Budem na teba čakať hoci aj roky, ak na konci tejto dlhej cesty budeš mojou odmenou ty.

 

Ako malá som snívala o rozprávkovej láske. Chcela som zažiť ten pocit šťastného konca, kde princ nájde svoju vyvolenú a budú spolu šťastný až do smrti.

A teraz viem, že keď sa o pár mesiacov či rokov stretneme po všetkom tom boji, aj práve táto naša láska bude rozprávková.

Prihlasujem do newslettera...

Dostávaj najlepšie novinky z Odzadu

Prihlásením sa do newslettera súhlasíte s podmienkami ochrany súkromia.