Stanka zo šou Ruža pre nevestu a Gyimesi
Instagram/gyimesi_gyorgy/stanislavaluckova

Politik György Gyimesi pre portál Plus 7 dní prvýkrát a oficiálne prehovoril o vzťahu so Stankou zo šou Ruža pre nevestu. Opísal, ako sa spoznali a či na neho zapôsobila už v televízii. Toto je sen azda každej ženy.

Stanka zo šou Ruža pre nevestu naozaj randí so známym politikom

Tesne po dovysielaní šou Ruža pre nevestu 2 sme sa dozvedeli, že Stanke a Radkovi to nevyšlo. Krásnu Košičanku prednedávnom dokonca začali spájať so známym politikom Györgym Gyimesim. O tom, že spolu randia, malo svedčať niekoľko indícií a slová nemenovaných zdrojov.

 

Zobraziť tento príspevok na Instagrame

 

Príspevok, ktorý zdieľa STANISLAVA LUČKOVA 🌹 (@stanislavaluckova)

Zdalo by sa, že víťazka šou Ruža pre nevestu to po pár dňoch nepriamo potvrdila. No teraz o ich vzťahu oficiálne prehovoril práve spomínaný politik. Prostredníctvom portálu Plus 7 dní jej venoval nádherné slová. Azda každá žena si praje, aby jej milovaný o nej takto hovoril.

„Pravda je, že v Stanke som našiel spriaznenú dušu, moje alter ego, človeka, s ktorým chcem tráviť čas a s ktorým ma baví svet. Šťastné páry to takto robia,“ uviedol Gyimesi. Zapôsobila na neho už v šou?

„Priznám sa, že televíziu nesledujem, a tak som nesledoval ani reláciu Ruža pre nevestu. So Stankou ma na moju žiadosť zoznámila moja sesternica,“ prezradil.

„Musím povedať, že som v nej spoznal mimoriadne citlivého, emancipovaného človeka, pevne stojaceho za svojimi hodnotami, poznajúceho svoju cenu a ktorého neskutočne dokáže trápiť nespravodlivosť. A to sa sochám, ako ju neprajníci s obľubou nazývajú, nestáva. To je vlastne aj dôvod, prečo som sa rozhodol prehovoriť, ako to v skutočnosti je,“ dodal ešte.

 

Zobraziť tento príspevok na Instagrame

 

Príspevok, ktorý zdieľa Gyimesi György (@gyimesi_gyorgy)

Zdroj: Plus 7 dní

Toto sa oplatí čítať

Viac z kategórieŠoubiznis & Hot News