Stanka z Ruže pre nevestu
Instagram/jirko_blatny_official/tvmarkizaofficial

Výherkyňa Stanka Lučková zo šou Ruža pre nevestu 2 sa možno prezradila. Ako si všimol magazín EMMA, pred pár hodinami na Instagrame zverejnila video z kuchyne, ktorá sa až príliš podobá na tú, ktorú známy politik ukázal portálu Plus Jeden Deň. Pluska Víťazku obľúbenej zoznamovacej relácie aj oslovila, aby sa k tomuto vyjadrila. Ako kráska zareagovala?

Randí Stanka z Ruže pre nevestu so známym politikom?

Nie je to tak dávno, čo sa skončilo vysielanie šou Ruža pre nevestu 2. Krátko nato sme však zistili, že Stanka a Radko netvoria pár a každý išiel vlastnou cestou. Krásna Košičanka sa už párkrát vyjadrila, že aktuálne nemá žiaden vzťah. Fanúšikovia ju dokonca začali spájať aj s českou influencerkou.

 

Zobraziť tento príspevok na Instagrame

 

Príspevok, ktorý zdieľa Televízia Markíza (@tvmarkizaofficial)

Teraz to však vyzerá tak, že sa jej podarilo utajiť románik so známym politikom. Nemenovaný zdroj pre Plusku tvrdil, že Stanka a Györgyo Gyimesi spolu randia. Spomínaný denník ju preto oslovil, aby sa k tomu vyjadrila. A podľa slov redakcie zostala poriadne zaskočená.

„K tomu by som sa presne nechcela vyjadrovať (smiech). Ale nemyslím si, že ma s ním mohli vidieť. Akože … Neviem … K tomu by som sa nevyjadrovala, nemyslím si, že je to naozaj niečím podložené,“ uviedla.

Portál EMMA si ale všimol, že Stanka pred pár hodinami v stories na svojom instagramovom profile zdieľala video z kuchyne. Tá sa ale príliš nápadne podobá na tú, ktorú prednedávnom Gyimesi ukázal Pluske.

 

Zobraziť tento príspevok na Instagrame

 

Príspevok, ktorý zdieľa Tomas Zacha – Content Creator (@tomaszacha)

Tak čo myslíš, randia spolu?

Zdroj: EMMA, Pluska

Toto sa oplatí čítať

Viac z kategórieŠoubiznis & Hot News