Stanka vzťah
Instagram/stanislavaluckova, Instagram/gyimesi_gyorgy

Len pred pár dňami vyšlo najavo, že Stanka z Ruže má mať nový vzťah. Ba čo viac, jej priateľom nie je len tak hocikto! Portál pluska.sk si všimol, že kuchyňa, v ktorej pripravovala palacinky a video zverejnila na sociálnej sieti, je rovnaká ako tá, ktorá patrí politikovi Györgymu Gyimesimu. Spomínaný denník totiž Gyimeisho ešte v roku 2022 navštívil v jeho dome v obci Čičárovce. No a teraz kráska opäť na Instagrame prehovorila.

Klebety o kráske z Ruže a Györgym začali kolovať onedlho po tom, čo Stanka priznala, že jej vzťah s Radkom definitívne skončil. Od seba mali ísť už krátko po skončení nakrúcania, no a hoci sa zdalo, že televíznemu ženíchovi je to stále akosi ľúto, o Stanke sa to veľmi povedať nedá.

Aj napriek tomu však románik so známym politikom zapierala. „K tomu by som sa presne nechcela vyjadrovať. Ale nemyslím si, že ma s ním mohli vidieť. Akože … Neviem … K tomu by som sa nevyjadrovala, nemyslím si, že je to naozaj niečím podložené,“ povedala pre web pluska.sk, keď sa jej na to pred časom priamo spýtali.

Stanka sa vyjadrila, prečo vzťah tajila

Nuž ale, aktuálne Stanke už nezostávalo nič iné, ako priznať pravdu. Otázkam ju totiž vystavili priamo jej sledovateľky na sociálnej sieti. Keď si Stanka pridala jednu z najnovších fotografií, konfrontovala ju istá Katka. A poriadne ostro. „Stanka nie je pre ženy veľkým príkladom, keď tak klame napr. ohľadom Gyimesiho. Fotky sú jasný dôkaz, ale bude tvrdiť, že ju nemohol nikto vidieť a capne si storky,“ pustila sa do televíznej nevesty jej fanúšička.

 

Zobraziť tento príspevok na Instagrame

 

Príspevok, ktorý zdieľa FanRuzaPreNevestu (@ruzaprenevestu_fan2)

A krásna brunetka konečne prehovorila, pričom svojimi slovami v podstate obkľukou potvrdila, že s Gyimesim má skutočne pletky. „Prosím vás. To moje vyjadrenie je z 5. júna a áno, neklamala som vtedy. Dovtedy ma s ním podľa mňa nikto nevidel. Či poznáte lepšie konkrétny sled mojich súkromných udalostí, deň po dni?” napísala, pričom zo slov „neklamala som vtedy“  a „dovtedy“ je zrejmé, že veci sa zmenili a dnes už je to inak.

Zdroj: Pluska.sk, Instagram/stanislavaluckova

Toto sa oplatí čítať

Viac z kategórieŠoubiznis & Hot News