Ruža pre nevestu
Instagram/tvmarkizaofficial, Facebook/Televízia Markíza

Julie zo šou Ruža pre nevestu 2 v stories na Instagrame, kde si ale nastavila súkromný účet, zverejnila príspevky so známym Slovákom. On jeden z nich potom prezdieľal na svojom profile. Musíš uznať, že im to spolu náramne pristane a hodili by sa k sebe aj ako pár. No pre fanúšikov pripravujú nejaké prekvapenie. Čo myslíš, čo to bude?

Julie je v šou Ruža pre nevestu od začiatku jasnou favoritkou. Dokonca sa dostala do semifinále a práve dnes večer zistíme, či postúpi aj do finále. Dokonca už boli aj dohady, že celú súťaž vyhrá. To, či to je pravda, sa na vlastné oči dozvieme o týždeň.

Dokonca sa už začali šíriť špekulácie aj o tom, že vyhrala Stanka alebo že Radko si v šou Ruža pre nevestu lásku nenašiel. Fanúšikovia ho totiž prichytili, ako sa v bare zabával úplne sám. Asi ti je totiž jasné, že táto obľúbená zoznamovacia relácia je predtočená a už nejaký ten čas sú doma aj nevesty či ženích Radko. Nesmú pritom prezradiť, ako to bude v šou pokračovať.

 

Zobraziť tento príspevok na Instagrame

 

Príspevok, ktorý zdieľa Televízia Markíza (@tvmarkizaofficial)

Aj Julie sa pred pár týždňami objavila po boku známeho fešáka. Bol to Lu zo šou Love Island a kvôli popisu, ktorý pridal k ich spoločnej fotke, fanúšikovia začali špekulovať, že spolu randia. To, či to je pravda, sa zrejme dozvieme už čoskoro.

Julie zo šou Ruža pre nevestu to pristane aj po boku tohto fešáka

Krásna modelka sa však teraz objavila po boku ďalšieho známeho Slováka. Ide o herca, modela a hlavne hudobníka Matúša Kolárovského. Ako prezradili v stories na Instagrame, čosi pre fanúšikov pripravujú a vraj sa máme na čo tešiť. Tak čo myslíš, čo to bude?

„Something really cool is coming soon (pozn. redakcie: v preklade: Čoskoro príde niečo naozaj skvelé),“ napísala Julie k spoločnému záberu s Matúšom, ktorý nájdeš po kliknutí SEM. A musíš uznať, že im to spolu naozaj veľmi pristane. Bol by z nich podľa teba skvelý pár?

Yael tento záber prezdieľal aj na svojom instagramovom profile. „Bude to supr. Máte sa na čo tešiť,“ pripísal k nemu.

 

Zobraziť tento príspevok na Instagrame

 

Príspevok, ktorý zdieľa GoodVibes Records (@goodvibes_records_ba)

Zdroj: Instagram/matuskolarovsky

Toto sa oplatí čítať

Viac z kategórieŠoubiznis & Hot News