Mama na prenájom

Seriál Mama na prenájom mieri do finále tretej série, čo prezradila Televízia Markíza na svojom Instagrame. V komentároch však diváci diskutujú o tom, ako obľúbená rodinná snímka skončí. To naozaj?

Posledné odvysielané časti seriálu Mama na prenájom šokovali azda všetkých fanúšikov. Zhodli sa na tom, že jedna vec sa v závere tretej série nemala stať. Beáta totiž podvádzala Eda a napokon sa k tomu aj priznala. Ako sa to medzi nimi skončí?

Koniec krásneho páriku v seriáli Mama na prenájom?

Beáta, ktorú hrá Kamila Heribanová a Edo alias Vladimír Kobielsky spolu v seriáli Mama na prenájom vyzerali ako idylický párik. Na začiatku tretej série krásna ryšavka svojmu manželovi porodila dcérku Zuzku. A teda sa zdalo, že viac šťastnejší už nemôžu byť. Až do chvíle, kým novopečenú mamičku nepoznačila popôrodná depresia.

 

Zobraziť tento príspevok na Instagrame

 

Príspevok, ktorý zdieľa Mama na prenájom (@mamanaprenajom.markiza)

Aby sa teda Beátka vyliečila, na chvíľu sa vrátila do práce. Starostlivosť o Zuzku tak zostala na Edovi, ktorý ale v tom čase začal rozširovať firmu. Preto sa dohodli, že na materskú dovolenku napokon pôjde práve mamina. Ona to sama doma nezvládala a jej manžel trávil kopec času v práci, aby rodinu uživil. Z toho dôvodu sa Beáta rozhodla, že začne chodiť na baby jogu.

Tam spoznala Petra. Spočiatku to vyzeralo, že sú len dobrými priateľmi, no napokon spolu skončili v posteli. Vysvitlo, že medzi nimi sú nejaké city, a preto sa fešák aj rozvádza. Beátka však sama nevie, čo cíti. Napokon ale milencovi dala košom s tým, že sa vráti k Edovi.

Podľa fanúšikov v komentároch, ktorí už finálovú časť tretej série seriálu Mama na prenájom v predstihu videli na Voyo, to ale neskončí dobre. „Beáta dala Petrovi košom. Chce si zachrániť manželstvo. Ako to bude pokračovať? Dozviete sa vo veľkom finále série v utorok o 17:55,“ píše Markíza na instagramovom profile seriálu Mama na prenájom.

„Finálová časť je pekná a zároveň smutná,“ vyjadrila sa fanúšička v komentári. „A zase dá košom aj Edovi … Škoda,“ dodala ďalšia.

 

Zobraziť tento príspevok na Instagrame

 

Príspevok, ktorý zdieľa Mama na prenájom (@mamanaprenajom.markiza)

Zdá sa teda, že Edo a Beáta sa na konci tretej série napokon aj tak rozídu. No to, ako to medzi nimi pôjde ďalej, zrejme uvidíme v pokračovaní seriálu Mama na prenájom. O tom, že sa už natáča, môže svedčať aj TOTO.

Zdroj: Instagram/mamanaprenajom.markiza

Toto sa oplatí čítať

Viac z kategórieŠoubiznis & Hot News