ako čítať v mužoch

Mužské myslenie a vnímanie je, pre nás ženy, častokrát ako jedna veľká „španielska dedina“. Nie nadarmo sa hovorí, že muži sú z Marsu a ženy z Venuše. Po čom muži túžia, ako premýšľajú, čo sa im páči, ako v nich čítať. Aj toto sú otázky, ktoré si ženy častokrát kladú. Opýtali sme sa teda odborníčok, aby nám zodpovedali niektoré z najčastejších.

Nám ženám sa častokrát zdá mužské premýšľanie pomerne nelogické. A je to pravdepodobne pre to, že býva presne opačné ako to naše ženské. Zatiaľ, čo my sa pozeráme na situácie predovšetkým srdcom, oni ich vidia hlavou alebo niekedy, bohužiaľ, pohlavným údom.

Aby sme sa však v našich silnejších polovičkách dokázali lepšie vyznať, požiadali sme o pomoc odborníčky. Tie nám popísali mužské správanie v rôznych situáciách.

Ako sa vyznať v mužoch

Naozaj muži myslia iba na to jedno?

Odveká otázka, ktorú si si určite aj ty položila za svoj život minimálne stokrát. Pravdepodobne je skôr postavená na stereotypných názoroch, ktoré sa vyformovali ešte kedysi dávno. Ale čo ak nie? Čo ak je to naozaj tak? Na toto nám odpovedala psychologička Mgr. Jitka Kneslová z online poradne MOJRA.sk v našom staršom článku.

Prezradila nám taktiež to, či sú naozaj všetci muži rovnakí a ako sa im v tomto približujú ženy. V článku sa dozvieš aj to, aké faktory ich môžu v intímnej oblasti a myšlienkach ovplyvňovať, a kedy je taký vplyv už nebezpečný.

dvojica v posteli
zdroj: Pexels/Ana Maria Moroz

Prečo muži klamú?

Niečo, čo trápi alebo niekedy už potrápilo viaceré z nás. Je síce pravda, že všetci si sem-tam dopomôžeme nevinnou lžou, ale pri mužoch tieto klamstvá naberajú celkom iné obrátky.

Možno sa ti stalo, že si prichytila partnera, ako ti klame priamo do očí, hoci ty si pravdu už dávno vedela.  Nepovedať pravdu o tom, koľko vypil v skutočnosti pív, je, dá sa povedať, v poriadku. Avšak čo ak tieto nevinné klamstvá prerastú do závažných?

Tento článok je dostupný členom Odzadu PREMIUM

Toto sa oplatí čítať

Viac z kategórieDating