Myslia muži len na milovanie?

Predplatné PREMIUM na mesiac ZDARMA.

Počas celého života sme pohlcovaní stereotypnými názormi, ktoré už niekedy v minulosti vyformovali celé naše bytie. No zabúdame na to, že vtedy sme žili v oveľa konzervatívnejšom prostredí. Určite si minimálne raz počula vetu, že muži myslia iba na milovanie a nič iné v hlave nemajú. Čo však na to hovorí psychologička Mgr. Jitka Kneslová z online poradne MOJRA.sk?

V dnešnej dobe sa častokrát stretávame s názormi ľudí, ktoré sa zhodujú. Zdalo by sa, akoby nemali vlastné názory a v podstate len nasledujú trendy, ktoré sú čoraz viac zvrátené. V médiách a na sociálnych sieťach sa denne stretávame s tragickými správami.

Preferuje sa skôr umelá krása pred tou prirodzenou a obľúbené je aj kamarátstvo s výhodami či vzťahy na jednu noc. Na tieto stretnutia má odborníčka TAKÝTO názor. Na druhej strane, ak budeš s milovaním čakať až do svadby, môže to do tvojho života priniesť viacero negatív, vrátane zdravotných problémov. Dočítaš sa o tom TU.

Naozaj muži myslia iba na milovanie?

Žijeme v dobe, kedy sa ľudia nechcú viazať. Je to akýsi druh „frajeriny“ alebo sa len tak veľmi boja usadiť? A na základe toho, samozrejme, prichádzame k stereotypnému presvedčeniu, že muži myslia primárne na s*x a nič iné neriešia.

Tento článok je dostupný členom Odzadu PREMIUM

Toto sa oplatí čítať

Viac z kategórieDating