Zaľúbený pár
Pexels/Maria Ovchinnikova

Hovorí sa, že pravá láska by mala byť jednoduchá a prirodzená. Mala by v tebe vzbudzovať pokoj, šťastie, vďaka nej by si sa mala viac usmievať, byť spokojnejšia a nevyžadovať od nej žiadne adrenalínové veci.

Je to naozaj pravda?

Samozrejme, skutočná láska by mala byť naozaj prirodzená a nie vynútená. Napriek tomu by si si o nej nemala myslieť, že je jednoduchá a že keď pravú lásku nájdeš, nebudeš mať vo vzťahu žiadne problémy. S nimi by si mala počítať vždy, pretože patria do života.

Pravá láska by ale mala byť jednoduchá v tom, že nájde spoločné riešenie. Nezvolí si rozchod, ale odhodlanie bojovať. Vo vzťahu urobíte kompromis a každá hádka vás posunie ďalej. Nevzdáte sa a budete bojovať. Za vás, za váš vzťah, za lásku a za spoločný život v budúcnosti.

Muž na lúke bozkáva žene ruku
zdroj: Instagram/anajohnson

Jednoduchosť lásky nespočíva v tom, že vzťahom si bezproblémovo preplávaš až k oltáru. Ojoj, mnohé ženy by si to priali, no nie je to tak. Ukrýva sa v tom, že budeš pred svojím priateľom úprimná, otvorená, intímna a schopná komunikovať o čomkoľvek. Vždy, keď sa objaví problém, pretože ver, že sa objaví, si s priateľom sadneš za stôl a spoločne nájdete riešenie.

Ak budete mať medzi sebou ozajstnú lásku, tieto činnosti by mali byť prirodzené a jednoduché. Predstav si, že tvoj priateľ urobí niečo, s čím nesúhlasíš a nahnevá ťa to. Alebo povie niečo, čím ťa nahnevá a vytočí. Prirodzene by ste sa o tom mali porozprávať, dohodnúť sa na nejakom kompromise (ak by sa to stalo v budúcnosti) a ďalej pokračovať vo vzťahu. To je jednoduchosť. Neznamená žiadne problémy, znamená to, že ich chcete spolu vyriešiť.

Ver tomu, že budeš oveľa šťastnejšia vo vzťahu, kde sa nejaké problémy objavia a spoločne ich s láskou vyriešite, ako vo vzťahu, kde sa problémy neobjavia, no budete k sebe pociťovať chlad namiesto príťažlivosti.

Mohlo by sa ti páčiť

Viac z kategórieDating