celebrity na instagrame vs v realite

Aj americké modelky, speváčky a celebrity, ktoré obdivujeme v televízii, vo videoklipoch či na Instagrame, sú obyčajnými ľuďmi. Aj ony majú domácnosť, varia, upratujú, občas majú problém s vyrážkami či nafukovaním. Dokonca aj ony občas vyjdú na ulicu len v teplákoch či obyčajnom outfite bez výrazného make-upu.

Tieto fotky ti dokážu, že sú to obyčajné ženy s neobyčajným talentom, avšak krásne za každých okolností.

Takto vyzerajú celebrity v bežný deň

Jennifer Lopez

Jennifer, inak prezývaná aj JLO, je známa speváčka a herečka. Hrala vo filmoch ako Selena, Svadobný plánovač, Slúžka na Manhattane, Gigli, Domov, Vezmi si ma a iné. Mnoho žien na svete ju obdivuje najmä pre jej dokonalú postavu. Tá nezaniká ani v teplákoch, pozri sa sama.

Jennifer Lopez
zdroj: instagram/jlo instagram/sopmagazine1

Gigi Hadid

Gigi Hadid patrí medzi anjelikov Victoria’s Secret. Modelka s krásnymi črtami tváre tak zaujala nielen modelingové agentúry, ale aj verejnosť. V roku 2016 bola dokonca vyhlásená za medzinárodnú modelku roka. A tak nie je pochýb, že táto žena vyzerá dobre naozaj vo všetkom a v každej možnej situácii.

Gigi Hadid
zdroj: instagram/gigihadid instagram/_ziginews

Selena Gomez

Selena je speváčka, ktorá si vo svojej skorej kariére prešla naozaj veľkými životnými situáciami. Odmalička sa objavovala na televíznych obrazovkách a mnohé dievčatá v nej mali určitú inšpiráciu. Spolupracovala s rôznymi veľkými hudobníkmi a každá pieseň sa okamžite stala hitom.

Okrem toho, že je však neustále spájaná so svojím bývalým priateľom Justinom Bieberom, dnes už okrem hudby vytvorila aj vlastnú kozmetiku. Táto tmavovlasá kráska ale vyzerá naozaj dokonalo, či už s make-upom a v šatách alebo bez.

Selena Gomez
zdroj: instagram/mygoddesselenaa instagram/selreborn

Kendall Jenner

Kardashianky pozná takmer celý svet. Rodina krásnych žien, ktoré sa neboja podnikania ani zverejňovania svojho súkromia takmer každému prostredníctvom televíznych obrazoviek. Jedna z klanu Kardashian, Kendall Jenner je modelka a taktiež krásna žena, ktorej by neodolal žiaden chlap.

Dokonalá postava a tvár ako z časopisu. Nemožno ju prehliadnuť dokonca ani v oversize mikine. Dokazuje však to, že aj celebrity, ktoré sledujeme v televízii a vidíme na prehliadkových mólach, nosia obyčajné kúsky a sú v niečom obyčajní ľudia.

Kendall Jenner
zdroj: instagram/justjared instagram/kendalljenner

Jennifer Lawrence

Americká herečka, ktorá sa preslávila najmä filmami Hry o život. Jennifer spájajú aj s videoklipom Miley Cyrus, v ktorom speváčka naznačuje, že ju Liam podviedol práve s touto herečkou. To však nič nemení na tom, že Jennifer je naozaj krásna žena, ktorá miluje pocit sviežosti a čistoty. A aj napriek tomu, že nie je upravená ako na červený koberec, vyzerá naozaj dobre.

Jennifer Lawrence
zdroj: instagram/karamelselebrrity instagram/lawrliciouss

Zendaya

Celým menom Zendaya Maree Stoermer Coleman je americká herečka, speváčka, tanečnica, ale aj modelka a patrí medzi obľúbené celebrity. Zendaya je exotickou kráskou s tmavšou pleťou, ktorá ju okrem jej schopností robí neprehliadnuteľnou. Okrem seriálu Shake It Up, ktorým odštartovala svoju kariéru, hviezdila táto americká speváčka aj v Spider-Manovi. Krásna herečka sa však ocitla aj na obálkach časopisov či v reklamách a okrem toho, že vyzerá krásne v šatách, pristane jej to aj v teplákoch.

Zendaya
zdroj: instagram/zendayxcafe instagram/cutex_tomholland

Aj celebritné krásky sú iba ľudia a treba uznať, že im to svedčí rovnako aj v bežnom živote, nie len na „nastajlovaných“ fotografiách. V našom staršom článku si môžeš zas prezrieť známe ženy, ktoré majú po 50-tke, avšak nikdy by si to nepovedala.

Toto sa oplatí čítať

Viac z kategórieŠoubiznis & Hot News